Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Ukraden P 205 GTI.


roderma

Recommended Posts

Původně zaslal: roderma

Pár hadic v motoru je \"vytuněno\" tímto způsobem ala pračka.

proč ty hadice co tam bylo místo nic, prece neni takovej deme*t že by to nastřihal a pak nastavoval .. ?

jak to vydíš dál, budeš dávat dokupy atd nebo zkončí jako druhý vozítko a podobně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: roderma

Pár hadic v motoru je \"vytuněno\" tímto způsobem ala pračka.

proč ty hadice co tam bylo místo nic, prece neni takovej deme*t že by to nastřihal a pak nastavoval .. ?

jak to vydíš dál, budeš dávat dokupy atd nebo zkončí jako druhý vozítko a podobně?

Budu to dávat dokupy, je to moje láska. Ty hadice tam byly před výměnou, ve špatném stavu, ale byly a funkční. Ještě je \"dobrý\", že mi vzali moje rádio s ovládáním u volantu Sony a nechali tam jinýho Soňáka, ale bez panelu. Takže mám panel i rádio Sony, ale obojí k prdu.

[upravil dne 10.3.2008 roderma]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stihl toho za tak krátký čas zku..it docela dost.Tu nastavovanou hadici ti můžu věnovat,myslím že jsem to ještě nevyhodil.Pachatel nalezen,tak by ti měl nahradit škodu,ne?Mohu ti taky věnovat nějaké ůčty na vyčíslování škody.

[upravil dne 10/3/08 Jiři II.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chytli v tom nějakýho feťáka, když s tím kradl šrot a ten to měl \"půjčený\" od dalšího feťáka, svého dodavatele, mj. hledaného policií z Varů. Toho asi nemají, ale prý to auto s někým za bůhvíco vyměnil. Ale to vše je jen z huby toho prvního šmejda. Škoda, že byl za mřížema, když jsem si tam jel pro auto. Typ Hlavní nádraží, IQ 0, smrad a ubohost. Ptal jsem se těch policajtů, jestli v těchto případech nepůjčujou brokovnice, ale prý je tam nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: roderma

Chytli v tom nějakýho feťáka, když s tím kradl šrot a ten to měl \"půjčený\" od dalšího feťáka, svého dodavatele, mj. hledaného policií z Varů. Toho asi nemají, ale prý to auto s někým za bůhvíco vyměnil. Ale to vše je jen z huby toho prvního šmejda. Škoda, že byl za mřížema, když jsem si tam jel pro auto. Typ Hlavní nádraží, IQ 0, smrad a ubohost. Ptal jsem se těch policajtů, jestli v těchto případech nepůjčujou brokovnice, ale prý je tam nemají.

držim palce, at se zadaří , pevný nervy tohle ja fakt na odstřel, nemam dobrý zkušenosi s podobnejma příslušníkama ikdyž v jiný podobě :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...