Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dálkový ovladač P 406


benik1984

Recommended Posts

Sháním radu případně náhradní díl. Včera mi odešel mikrospínač na dálkovém ovladači na Peugeot 406 r.v. 97 1,8 16V... Byl jsem u hodináře a ten řekl že to je mikrospínač. Pak jsem zašel do Peugeota do servisu a tam mi řekli, že leda nový klíč za 4500,- což je teda darda... Pokud by byla možnost ten mikrospínač vyměnit, tak by to bylo supr, nevalí se někomu doma starý klíč nebo aspoň nevíte jaký typ mikrospínače tam je, že bych ho někde koupil a nechal si ho vyměnit v klíčku?

Budu rád za každou radu, nebo dobrý typ. Díky Ruben :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mikrospinac koupis v nejakych elektrosoucastkach ale vymena bude problem... Musel by ti to udelat nekdo kdo ma profi vybaveni a sam je profik jinak jen tistak posles do hnoje. Sam sem se do toho u berlinga tchanovi nepoustel necitil jsem se na to kor kdyz ma jenom jeden klicek :c)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: benik1984

Sháním radu případně náhradní díl. Včera mi odešel mikrospínač na dálkovém ovladači na Peugeot 406 r.v. 97 1,8 16V... Byl jsem u hodináře a ten řekl že to je mikrospínač. Pak jsem zašel do Peugeota do servisu a tam mi řekli, že leda nový klíč za 4500,- což je teda darda... Pokud by byla možnost ten mikrospínač vyměnit, tak by to bylo supr, nevalí se někomu doma starý klíč nebo aspoň nevíte jaký typ mikrospínače tam je, že bych ho někde koupil a nechal si ho vyměnit v klíčku?

Budu rád za každou radu, nebo dobrý typ. Díky Ruben :papa

a mas radiovy ovladani nebo infra? na infra bych tu mel vysilac i prijimac primo ze 406.dyztak vyfotim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

to máš pravdu ale ne každý je tak šikovnej či má pájku natož mikropájku.A pokud máš doma starou rozbitou elektroniku tak se dá mikrospínač objevit i tam.Jen znát velikost mikrospínače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sháněl jsem to v Budějcích ve třech speciálkách a nic. Zajel jsem i do jednoho z největších auto elektro servisů v Budějcích a taky nic. Když jsem se jich ptal, kde by se to dalo sehnat, jen kroutili hlavama. Jestli to někdo sežene, tak se mu předem klaním a budu rád, když mi dá vědět, kde to sehnal. Mám na mysli nový mikrospínač.

[upravil dne 23/2/08 Ladman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Georginho_cz406

Radši bych používal mikropájku! Trafopájka má vysokou indukci na trafu, která může dopálit citlivou elektroniku :-(

Jinak mikrospínač jsem sehnal ze starého videorekordéru AIWA. Pasoval přesně...

taky mám zbytek videa AIWA ;) tak mám zásobu :D

post-0-14109599174741_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

porovnal jsem se svým co mám v klíčku a je o 1 mm nižší než mám na tom tištáku

další rozdíl na tištáku jsou 2 vývody na klíčku 4

jinak rozměr mikrospínače v mém klíčku 6 x 6 mm výška asi 2,5 mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novej model má v klíči jak psal Martin.nz smd spínače (viz. foto), ale starší model tam má podle mne spínač jako se používá v elektronice (myši, ovl.tlačítka na DVD apod.). 4vývodovej. Podle mne by ho měli mít v každým kšeftu s elektronickejma součástkama. :myslim

post-0-14109599176164_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

to jo ale na starším modelu nevedou konektory skrz tišták,jsou přiletovaný na povrchu,takže nevím jak by to člověk zvládl zda bych to zmákl tou hrotovou pájkou.Nerad bych něco pokazil a platil.Pokud je to na mém autě je to jiné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...