Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaká Alu kola?


Žampión

Recommended Posts

Ahoj všichni,chci se zeptat,jaká jsou ideální alu kola na PEUGEOT 206 XS 2.0HDI,mám na mysli rozměry,velikost,ET atd.Dále se chci zeptat,jestli někdo nemáte zkušenosti se zapisováním většího rozměru kol do TP.Zajímalo by mě co to obnáší a kolik to stojí.Mám totiž v TP maximální rozměr 175/80 R14,což mi přijde ubohé.Rok výroby je 2000 dovoz Francie.Díky moc a přeji hezký den.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kola jsem kupoval před 3 dny. Záleží co se Ti líbí a kolik máš financí, výběr je obrovský. S tím zápisem to už není žádná katastrofa, tady máš úryvek z www.elektrony.cz

---------------------------------------------------------------------------

Co potřebujete pro zápis kol a pneu do TP?

1) Typový list, potvrzený autorizovaným dovozcem zaregistrovaným na MDČR a potvrzený prodejcem. Naše firma je autorizovaným dovozcem, zaregistrovaným na MDČR.

2) Německý protokol TÜV o zkoušce na konkrétní typ vozu.

3) Překlad protokolu TÜV (v praxi se obvykle se na dopravním inspektorátu nepožaduje) - ke stažení zde. (Klikněte dole na stránce na Překlad vzoru schválení KBA (ABE) XXX)

4) Potvrzení o kontrole technikem typu "K" (= technikem na kterékoliv stanici STK). Technik na STK porovná elektrony (litá kola, alu kola, wheels, alu disky) na autě s Typovým listem.

-------------------------------------------------------------------------

Podívej se na elektrony.cz dej si do konfigurátoru typ vozu a vypadnou Ti obrázky všech vhodných kol co prodávají. Pokud bys u nich měl napsáno "úpravy" tak se tam dočteš co, proč a jak.

Já kupoval tyhle

ronal-lz1dilny-2-big.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Žampión

Typový list dostaneš,když si koupíš nové kola,já si vybral starší,origo peugeot 195/55 R15 a pochybuju že bude mít původní majtel typový list.

No jo, ale to jsi do dotazu nenapsal, že to budou starší kola. Zkusil bych to v Peugeotu, když to jsou origo kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: imaster

Kola jsem kupoval před 3 dny. Záleží co se Ti líbí a kolik máš financí, výběr je obrovský. S tím zápisem to už není žádná katastrofa, tady máš úryvek z www.elektrony.cz

---------------------------------------------------------------------------

Co potřebujete pro zápis kol a pneu do TP?

1) Typový list, potvrzený autorizovaným dovozcem zaregistrovaným na MDČR a potvrzený prodejcem. Naše firma je autorizovaným dovozcem, zaregistrovaným na MDČR.

2) Německý protokol TÜV o zkoušce na konkrétní typ vozu.

3) Překlad protokolu TÜV (v praxi se obvykle se na dopravním inspektorátu nepožaduje) - ke stažení zde. (Klikněte dole na stránce na Překlad vzoru schválení KBA (ABE) XXX)

4) Potvrzení o kontrole technikem typu \"K\" (= technikem na kterékoliv stanici STK). Technik na STK porovná elektrony (litá kola, alu kola, wheels, alu disky) na autě s Typovým listem.

-------------------------------------------------------------------------

Podívej se na elektrony.cz dej si do konfigurátoru typ vozu a vypadnou Ti obrázky všech vhodných kol co prodávají. Pokud bys u nich měl napsáno \"úpravy\" tak se tam dočteš co, proč a jak.

Já kupoval tyhle

ronal-lz1dilny-2-big.jpg

jak vypadaji na tvem pazoutovy? lepsi je to totiz videt na fotce nez v nejakem katalogu na webu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...