Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.Severočeské Monte Carlo Rallye- foto report


jarajarda

Recommended Posts

Jinak teď jsem se vrátil z druhého dne. Fotky a videa sem dodám dýl večer, ještě musím do hospody:D

Jinak dnes se jelo od LBC Konradu k radnici, kde byl start 2.etapy na autodrom v Sosnové. Zde se jezdila pravidelnostní jízda- 2 měřená kola, cílem nebylo dojet co nejdřív, ale mít ve 2.kole stejný čas jako v prvním.

Taky jsem si jedno kolečko s Žigulem dal:)

Pak se účastníci odebrali zpět do pivovaru, kde byl cíl (zvláštní, jel jsem celou cestu po hlavní 100-120 a ostatní měli jet "prdelema" a přijeůl jsem jako 10. auto, přičemž jsem vyjel dřív než oni a měl jsem dělat cíl....:D )

Takže fota a videa později, nikdo auto přes boudu nehodil:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nějak se mi nevede stíhat sem naházet fota, ale fota Martina Kačmára zde jsou profesionální a myslím že stojí za shlédnutí:)

http://embeixo.txt.cz/clanky/23360/new-foto-1-severoceske-monte-carlo-2008/?SID=ldh91uviaklo9fbd5gdr6jpj71

Co se týká poslední etapy rallye, v sobotu ráno u Konrádu vypověděly službu Leninovy saně- Moskvič.. Od Konrádu se startovalo do 3. a poslední etapy soutěže- Liberec-Rychnov-zde pravidelnostní dvoukolová jízda-Malá skála- zde oběd-Kozákov-Janův Důl-Konrád. Do Malé Skály dorazily všechny odstartované vozy, ale do cíle nedorazila Opel Ascona- vytržená zadní pružina, Aero se startovacím číslem 1. Výfuk utrhla Škoda 1000MB a další 2x Škoda 100MB a jedna LADA 1500 na jedné \"terénní vložce\" kde bylo hafo bahna a většina vozů (snad kromě Land Rover Defender) drhla spodkem..

Ale i přes to se akce podařila, večer proběhlo vyhodnocení, byl gulášek, prasátko a pití za lidové ceny. Dík patří všem organizátorům a zvlášť panu Milanu Bumbovi, který tento celý podnik zorganizoval a hodlá v začaté tradici pokračovat:)

[upravil dne 25/2/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...