Sign in to follow this  
Followers 0
Pe.Tr

Prodám řadový domek...

28 posts in this topic

Mno kdyby to nebylo tak děsivě unifikované a byla-li by Dubaj aspoň o něco blíž, tak bych o tom i přemýšlel (i když pokud dáš zajímavou cenovku .......... a uhradíš mi náklady ročních weekendových cest, dalo by se o tom přemýšlet - VVitty, Řebík a někteří další vyhrožují, že bych byteček na letné měl prodat, myslím, že zakoupením tohoto objektu bych jim na chvilku vzal vítr z plachet)

Původně zaslal: Medvěd

Mno kdyby to nebylo tak děsivě unifikované a byla-li by Dubaj aspoň o něco blíž, tak bych o tom i přemýšlel (i když pokud dáš zajímavou cenovku .......... a uhradíš mi náklady ročních weekendových cest, dalo by se o tom přemýšlet - VVitty, Řebík a někteří další vyhrožují, že bych byteček na letné měl prodat, myslím, že zakoupením tohoto objektu bych jim na chvilku vzal vítr z plachet)

no nevim jestli vyměna za byt na Letne je možna :D

Původně zaslal: buml

hele a ten byt este chces?

jj , tohle j jen letní .... :D

Medvede, kvuli tomuhle byt neprodavej, bys za to mel tak na zaplaceni ceny jedne toalety.... Dubaj je draha :)

Jééé, to bych brala hned. Příští dovolená u moře jedinně v Dubaji, člověk se tam vykoupe i zalyžuje ;) .

Jo, tohle (něco podobného jsem už viděl). Jestli máte někdo z vás nainstalován GoogleEarth, zadejte Dubai a na pobřeží uvídíte tohle shora. Jsou to uměle vybudované ostrovy tvaru palmy. Myslím že dva vedle sebe. Vypadá to fakt docela zajímavě... Tady dávám ukázku (výřez z GoogleEarth, výška cca 37km)

post-0-14109599167384_thumb.jpg