Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak na krtka?


Dundee

Recommended Posts

Původně zaslal: Honza z Nera

Ahoj. Další tip je také se sklem:) Vezmeš skleněnou láhev od limči nebo píva a zakopeš jí do krtince tak, aby hrdlo koukalo ze země cca tři cm. Funguje to tak, že kolem hrdla proudí vzduch ( vzpomeň si na svá mladá léta, kdy jsi dělal parník ) a ten dělá zvuk, který člověk neslyší, ale krtek se raději stěhuje. Pochopitelně jsou láhve prázdné:D

Jinak je to docela vyzkoušené:papa

No to by taky byl hrich zakopavat plny flasky piva:bojim:(:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Dobrej kalibr jsou petardy. Nemá je rád dacan černej a já se mu ani nedivím.

Tak to bych mel pro Dana taky jedno reseni, zastrilime si u tebe na zahrade, koupime tak 300 9mm vcelicek a sup s nima do der:D:D:D

akorat by musela Monca s Patou opustit barak;)

a co si poridit flobertku a trenovat na krtkovi postreh:D

[upravil dne 20/2/08 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna pusť plyn z hadice, Propan butan je těžší než vzduch, do děr, až se to tak nějak naplní tak dej dloooouhej doutnák a zapal ho, utííííkej hooodně daleko, až se vrátíš tak máš zoráno na brambory, jen posbíráš doutnající krtky. To se fakt stalo, ale neradím aby jsi to zkoušel, jen to dávám jako zaručenej recept:D:D:D

[upravil dne 20/2/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak zrovna pusť plyn z hadice, Propan butan je těžší než vzduch, do děr, až se to tak nějak naplní tak dej dloooouhej doutnák a zapal ho, utííííkej hooodně daleko, až se vrátíš tak máš zoráno na brambory, jen posbíráš doutnající krtky. To se fakt stalo, ale neradím aby jsi to zkoušel, jen to dávám jako zaručenej recept:D:D:D

[upravil dne 20/2/08 Radek Hurvajz]

pockej, ale Dundee nepsal, ze chce stavet novej barak:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, to jsi mi připomněl povídku, kterou jsem kdysi četl:

Krtek na zahradě

Zahrádka u domku předurčuje člověka, aby pěstoval bezdusičnatou a vitamíny nacpanou zeleninu. Mám přítele, který vlastní také kus pozemku jež tvrdí, že mu tam nic neroste.

„Neříkej mi, že když zasadíš třeba ředkvičky, že ti nic nevyroste?“ táži se jej.

„Nó, když zasadíš, tak možná jo…“, protáhne přítel.

Nechci se mu podobat a tak pěstuji mnoho druhů různých užitečných rostlin. Až do nedávna. Usídlil se mi totiž mezi pažitkou krtek. Byl by mi docela sympatický, neboť mu ruce jdou dozadu jako moje. Avšak podryté záhony, vyhrabané kedlubny a rozvrtané jahody mě popudily. Ulovím ho a mé rostlinky budou zase vzkvétat.

Ozbrojil jsem se čerstvým rýčem a sledoval, kde se zem začne nadzvedávat. S rychlostí náčelníka Apačů vrhám tento jako oštěp a přehrazuji krtkovi ústupovou cestu. Motykou zuřivě kopu, ale místo nepřítele šly ven dva celery, několik mrkví, hrst žížal a stará kost našeho psa.

Takhle bych si zahradu zdevastoval vlastníma rukama. Změním způsob boje. Prý pomáhá nacpat do krtin staré láhve, částečně naplněné vodou. Vítr na nich bude skučet a klidumilné zvíře odtáhne dobrovolně. Avšak můj živočich byl patrně hluchý. I když se záhon podobal skladu před pivovarem, nadzvedával nerušeně brokolici.

Začal jsem vzpomínat na své dávné chemické pokusy a jal se shánět komponenty na yperit. Od jeho výroby mě odradil přítel, zahubíme to zvíře výfukovými plyny. Druhý den ke mně přitrabantil. Když jsme mu do výfuku narazili hadici, posmívám se příteli, proč si konečně nekoupí místo těch motorek auto.

„Ty máš taky motorku! Wartburg je také dvoutakt!“ Triumfuje.

„Kdepák, to je auto, má chladič!“

Přítel rozvášnil své motocykly a vytáhl sytič, aby měl krtek silnější zážitky. Ze všech skulin země se valil dým a vůkol se rozlehl hromový smrad. Ještě týden byla naše zahrada jako naftové pole, podrytá však byla nyní navíc kapusta.

To už bylo na mně moc. Povalující se hadici z našeho pokusu o udušení krtka jsem napojil na láhev propan-butanu a vydatně napustil chodby plynem. Pak jsem škrtnul sirkou. Dveře do pekla se otevřely.

Když se mi vrátil sluch a zrak, stačilo zeleninu jen posbírat. Některou na zemi, jinou na stromech a část u sousedů. Květák byl dokonce vařený. Ale krtek se od toho dne u nás již neukázal. Teď čekám, že se do mého nového bazénu asi nastěhují žáby.

Akorát nevím, jestli to Dundeemu pomůže. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Fuj, fuj a ještě 3x FUJ, Dundee - jakpak chceš malýmu vysvětlovat, žes v dobách jeho útlého dětství podle zavraždil jeho nejlepšího dětského kamaráda???

Vše, co v přírodě jest, má právo na život

Já ho nemusim nutně zabít, mě bude stačit, když se odstěhuje na to pole vedle;)

buml: No jo, flobertka by mohla být řešení;) Jo a nějaký 9mm včelky bych možná sehnal v práci:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak zrovna pusť plyn z hadice, Propan butan je těžší než vzduch, do děr, až se to tak nějak naplní tak dej dloooouhej doutnák a zapal ho, utííííkej hooodně daleko, až se vrátíš tak máš zoráno na brambory, jen posbíráš doutnající krtky. To se fakt stalo, ale neradím aby jsi to zkoušel, jen to dávám jako zaručenej recept:D:D:D

[upravil dne 20/2/08 Radek Hurvajz]

pockej, ale Dundee nepsal, ze chce stavet novej barak:bojim

Vy si z toho děláte srandu, ale jeden pán v sousední vesnici tohle testoval. Napustil chodby propanem, škrtnul a když přestal rachot, tak si šel posbírat garáž s kůlnou. :D:aut

Když někdo umí, tak umí.

Proti krtkům máme psa (jezevčíka). :papa

2 Pata: herní deformace?:mrk:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomaha zarucene jedine nejakej dvoutakt. Nejlip fichtl a das do benzinu triosku vic oleje nez ma bejt. Potom staci jen sundat vejfuk, nasadit hadici na koleno, druhej konec strcit do diry a chvili ho poradne turovat. Vysledek je zarucenej. Krtek se uz 2 roky neobjevil:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...