Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

505 V6


Ota

Recommended Posts

Myslím si, že Ota Ti neodpovídá možná proto, že takovej kočár je hřích rozebrat na díly a koupit ho jen proto, že chci do diesla z tohohle použít klimu - a po pravdě, je - li tomu tak, tak se mu ani trochu nedivím, tohle auto má šanci najít lupce, který bude rád, že má opravdu hezkou 505ku a bude i ochoten zaplatit za to zajímavé peníze.

[upravil dne 27/2/2008 Medvěd]

No hlavně Medvěde od toho nečekej zázraky, to auto má nalítáno přes 300tkm a samozřejmě vedle Marcelových je skvostné, ale zdaleka není ve stavu třeba 604ky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: peco

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: peco

Hmm no kazdopadne by sla ta klima do Dieselu... No ak by Ota dal slusnu cenu, uvidime. Co motoricky? Ako slo? Boli ste sa previest?

Cital som mail, vsetko pozistujem ak budem s nim...

Tak já ti to ještě jednou zopakuji: V dieselu budou jiný trubky a možná i jiný kompresor, a kdo ví jestli nebudeš potřebovat jiný blok abys tam kompresor vůbec přichytil...

Ja to uplne chapu, ja som ti chcel len povedAT ze mam diesela, tak by sme to chceli donho...

Tu slusnu cenu myslis kolik? Totizto Ota mi neodpisuje na mail, tak neviem ci mam spravny.. Mohol by si mi ho hodit do mailu? diks:super

Pro fandu dá Ota určitě slušnou cenu.

Motoricky nevidím problém, automat to tam házel hned a do mírnýho kopečku jsme letěli jako střela. :)

Myslím si, že Ota Ti neodpovídá možná proto, že takovej kočár je hřích rozebrat na díly a koupit ho jen proto, že chci do diesla z tohohle použít klimu - a po pravdě, je - li tomu tak, tak se mu ani trochu nedivím, tohle auto má šanci najít lupce, který bude rád, že má opravdu hezkou 505ku a bude i ochoten zaplatit za to zajímavé peníze.

[upravil dne 27/2/2008 Medvěd]

A kto tu pane Medvede hovori o rozeberani tejto konkretnej V6-ky???:myslim

Som zvedavy, kto sa taky najde, kto da za to zaujimave peniaze, ozaj iba neaky fajnsmeker ako Marcel al. niekto, komu je jedno kolko zanho da, proste ho chce mat. Takyto ludia neriesia peniaze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Medvěd

Myslím si, že Ota Ti neodpovídá možná proto, že takovej kočár je hřích rozebrat na díly a koupit ho jen proto, že chci do diesla z tohohle použít klimu - a po pravdě, je - li tomu tak, tak se mu ani trochu nedivím, tohle auto má šanci najít lupce, který bude rád, že má opravdu hezkou 505ku a bude i ochoten zaplatit za to zajímavé peníze.

[upravil dne 27/2/2008 Medvěd]

Ota má moc práce, mě taky ještě na mail neodpověděl.

Vyndat z V6 klimu a dát ji do diesela je nesmysl. Myslím, že není kam uchytit kompresor na XD3T...

Furt tu o tom tocite, ved nikto to ani nejde robit. Zase som nespadol z jahody aby som robil taketo.......:grr

Len som sa informoval ohladom klimatizacii, ci by boli dostupne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív musím rozchodit mou černou krásku za pomoci této nové fr V6ky, pak se uvidí, zatím jí proháním ještě na francouzských a jezdí a řadí v pohodě, samozřejmě, že těch 330tis. km je na ní trochu znát, ale boudu má lepší než moje černá...máme teď ale spoustu práce s novou dílnou, takže bude muset nějakou chvíli počkat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táhli no...a Tomáš mě nějak nepochopil, že jí necháme venku před barákem a lano utrhlo spodní část nárazníku :( ostatně už jsem jí párkrát rozšklebil při parkování šikmo o obrbuník i před tím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Táhli no...a Tomáš mě nějak nepochopil, že jí necháme venku před barákem a lano utrhlo spodní část nárazníku :( ostatně už jsem jí párkrát rozšklebil při parkování šikmo o obrbuník i před tím :D

Hele Oto, nechci prudit, ale četl jsi něco o tahání automatu? :bojim

Jo a s těma podnárazníkama trochu problém, nerozsekaný se blbě sháněj...

[upravil dne 9/3/2008 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Táhli jsme to jen zpátky z Dubče, kde ta mrcha vydechla naposledy :papa takže se jí nemohlo nic stát..tedy až na ten nárazník :D

Jak mi to líčil myslím Driver, mysli na to, že při tažení se ta převodovka bez běžícího motoru nechladí...

Fakt bych to na laně netahal...

Teda já osobně bych na laně nejradši netahal už nic. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,potřeboval bych radu. Dělala se 505 V6 s manuální převodovkou a nemáte někde www (zahraniční,v Čr snad na prodej není) stránky kde by byly nějaké na prodej,jednu jsem našel v Německu za 1800euro,pěknou,ale s novým tipem palubovky. Nejraději bych sehnal Se starou palubkou a v manuálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Já myslím, že se dělala, možná dávali V6ku i do starého modelu, ale přes 505ky je tu Marcel..:papa

V6 se dělala i s manuální převodovkou (A76), ale do starýho modelu se žádná V6 nedávala.

Jedině prvotní V6ka roku 1986 postavená na zakázku z dílů starýho modelu. Viděl jsem totiž starý model s ABS. Ale nevěřím že V6 starý model je-krom jednoho tuningovýho bastlu v ČR.

Ota: Prý víš o nějaké V6 na prodej. Nebo to tak není?

[upravil dne 16/3/2008 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...