Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký foťák ???


Bohouš

Recommended Posts

Původně zaslal: Bohouš

Děkuji všem za rady a postřehy....už mám z toho hlavu jak pátrací balón.

Byl jsem se na něco podívat a docela se mě líbí Panasonic Lumix DMC-TZ2EG-K :roll:roll

http://www.fotoexpert.cz/kompaktni-digitalni-fotoaparaty/panasonic-lumix-dmc-tz2eg-k

jestli si ho drzel v ruce byl ti pohodlnej, tak to urcite spatna volba nebude 10x optika je pekne, mel sem tu čest ho mít v ruce a ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Děkuji všem za rady a postřehy....už mám z toho hlavu jak pátrací balón.

Byl jsem se na něco podívat a docela se mě líbí Panasonic Lumix DMC-TZ2EG-K :roll:roll

http://www.fotoexpert.cz/kompaktni-digitalni-fotoaparaty/panasonic-lumix-dmc-tz2eg-k

Nevahaj. Ma kvalitny senzor a objektiv, a co najviac ocenis je ohnisko od 28 mm (porovnanie s kinofilmom).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Zrovna na typ pametovych karet bych se dnes uz moc neohlizel. Dostupnost a cena je u vsech uz v pohode a kolik jich budes kupovat...

No já začínal s Olympusem a XD. Oproti SmartMediím to byl docela pokrok. Nyní mám SD a neměnil bych. Čtečku najdeš v každém druhém počítači, rychlosti zápisu jsou slušné a hlavně kromě foťáku ji využiju i v navigaci či PDA ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...