Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otazka o 205 GTi


maNkovic

Recommended Posts

Původně zaslal: maNkovic

Původně zaslal: sarkomi

asi pozink protože moje 405 z roku 87 byla pozink

moja m16 z 89 nebola

Jak ze nebola pozink? Sak kazda 405 od zaciatku vyroby bola pozinkovana... a ty mas tu bielu suisse nie? Tu v Snine je taka ista ako mas ty a je pozink....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mi16

Původně zaslal: maNkovic

Původně zaslal: sarkomi

asi pozink protože moje 405 z roku 87 byla pozink

moja m16 z 89 nebola

Jak ze nebola pozink? Sak kazda 405 od zaciatku vyroby bola pozinkovana... a ty mas tu bielu suisse nie? Tu v Snine je taka ista ako mas ty a je pozink....

no ak bola pozinkovana tak iba na kapote inak bola vsade hrdza hlavne v zadu ale us to nieje moje auto a stara sa o neho spoluziak zacal ho vyvarat a ja sa idem pozriet dnes rano alebo zajtra na 205 tak si zistujem taketo drobnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maNkovic

Původně zaslal: Fusion

Jestli rezla tak byla s velkou pravděpodobností bořená (v tomto případě dostala za zadek).

ale ona mala hrdzu ja na streche dvere proste strasne vela hrdze aj podlaha no co us

Tak bola aj cez strechu...ja osobne som este nevidel hrdzavu strechu na 405... ani na tych co su na ND a stoja vonku vyse 3 roky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mi16

Původně zaslal: maNkovic

Původně zaslal: Fusion

Jestli rezla tak byla s velkou pravděpodobností bořená (v tomto případě dostala za zadek).

ale ona mala hrdzu ja na streche dvere proste strasne vela hrdze aj podlaha no co us

Tak bola aj cez strechu...ja osobne som este nevidel hrdzavu strechu na 405... ani na tych co su na ND a stoja vonku vyse 3 roky...

no ved zato asi aj stal 15 000 sk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...