Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dotaz


myryn

Recommended Posts

Dobře. Nesmyslný nadpis, špatná sekce, ale přesto odpovím. Osobně jsem se s nějakými vážnějšími problémy nesetkal. Někdy se stane, že se načítá pomalu seznam témat - tam je to jednoznačně problém fora jako takového (resp. serveru). Tyhle problémy prosím hlaste, nejlépe do k tomu určeného tématu: To je ale tak maximálně 1x denně a ne tak, jak tu někdo píše "pořád". Navíc to trvá obvykle jen pár minut.

Co se mi stává častěji je to, že se načítá pomalu téma jako takové. Tzn. po kliknutí na nějaké téma trvá dlouho jeho otevření. Pokud jsem si dobře všimnul, tak v té době se načítají data ze serveru ImageShack, kde mají uživatelé nahrané své avatary a podpisy (viz příloha). Pokud téma zavřu a zkusím jej otevřít znovu, už se načte rychle - to proto, že se avatary a podpisy uložily do paměti (cache) prohlížeče a nestahují se znova.

Jsou tedy tři možné důvody - problém na straně fora, problém na straně serveru ImageShack a problém na straně uživatele ("pomalý internet").

Nevím, co způsobilo problém u myryna, Alušky ani ostatních.

post-0-14109599093461_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...