Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výškové repro v P406


macho

Recommended Posts

Mám dotaz, chci nahradit původni repro v P406 (především v předu) komponentníma Helix(Dark Blue/Esprit) nebo JBL(CS2165c) a jde mi o to zda mám nové výškové reproduktory osadit na stavající pozici (pod přední sklo) nebo raději na A sloupek předních dveří (u zpětného zrcátka) - což si vyžada větší zasah do instalace. Jde mi o to co bude hrát lépe. Vzhledem k tomu, že výškový repro by měl být natočen k posluchači tak bude po zvukové stránce výhodnější ten A sloupek, ale někde jsem se dočetl, že v původním osazení - tj. pod předním sklem se ten zvuk odráží právě od čelního skla a zvukově by to mělo být v pohodě.

Další dotaz se týka vyhýbky, kam ji umisťujete, přece jen místo za rádiem není žádné.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem to montáží tweetru do krytu zpětného vnějšího zrcátka. Použiješ původní kabeláž, co jde do dveří, napojíš vyhybku (tu přilepíš na plech dveří zevnitř a nahoru k výšce přitáhneš jen jejich vodiče. Původní výšky pod sklem jen odpojíš. Je to nejsnadnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macho

A kam jsi dal vyhybku?

U originálních tweetrů, co jsou pod mřížkou u předního skla nejsou vyhybky. Jen vodiče odbočené od vedení k předním reproduktorům a tweeter má v sobě ořezávací kondenzátor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...