Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Napínací kladka


VP605

Recommended Posts

Kladka je zásluhou nějakých mechaniků, kteří měnili řemen ( a měli také měnit kladky- nešly ven, tak se na ně ...) naražená a musí se vyměnit. Je skutečně snýtovaná čtyřmi nýty, ložisko si ale sehnat netroufám ( a to umím sehnat kde co) je dvouřadé, díra 8 mm a to zapuštění pro hlavu imbusu? Ono to navíc točí celkem dost otáček a nevyváženost by nebyla to pravé ořechové.

3.900,- je dost, ale méně než chcou ti vydřiduši v zn. servisu

Naveďte mne pánové na stopu.

Teď jsem tomu dal, přepsal jsem původní dotaz.

Takže pro ty co ho nečetli: Hledá se dodavatel kladky napínáku řemene příslušenství (alt.+klima) na P605 2,5 TD, r.v. 11/95 Její průměr je 65 mm, díra 8 mm, plus zapuštění pro hlavu imbus šroubu, šířka 26,6 mm. U pežotů za ni chtějí 4,5 litru - trochu moc za plechový výlisek a ložisko. V CD katalogu je to pozice 9.

[Editován dne 23/12/03 VP605]

[Editován dne 23/12/03 VP605]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, člověče, to je docela průser, tyhle kladky. Náhradu za ně jsem nenašel (pravda, moc zuřivě jsem nehledal). Ale někdo, kdo ode mě bral celý podobný komplet (držák atd...) říkal něco o tom, že z té kladky jde vysápat to samotné ložisko, a nalisovat tam jiné. Nevím, nijak jsem to nezkoumal, ale zkus se podívat - možná je to totální blbost, možná je to řešení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za odpovědi. U citroenů se poptám hned po svátcích. Pokud by měl někdo další nápad, tak se ozvěte.

To DAVID: ta sada za 3.900,- je skutečně s kladkou o průměru 65 mm, šířkou 26,6 mm a dírou 8 mm ? Katalog Rubelli jsem na netu nenašel. Vše co jsem zatím objevil mělo průměr 60 nebo 70 mm. Katalog SRN s rozměry náhodou nemáš?

To oddie: zkus zuřivěji zapátrat v paměti, třeba mi dáš tip.

TO vasendovci: Co by jste mi poradili vy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to cislo sedi. 3900 je s dani, teda myslim. Jinak ten RALL tady u nas dela vse ve spolupraci s firmou Stahlgruber no a ta bude mit urcite nejake zastoupeni i v Praze. Kdybys to nesehnal, tak ti ji tady zajistim, jeste z toho asi bude nejaka sleva. Ale nejdriv to zkus sehnat sam, at si zase nekomplikuju zivot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

TO David: Oslovil jsem mailem firmu RALL jak jsi mi ji avizoval a ještě před koncem roku mi odpověděli, že ji mají skladem a jestli jsem to dobře pochopil tak i pošlou. Pokud by se vyskytla nějaká komplikace, tak se ozvu. Jinde jsem neuspěl.

Díky za dobrou stopu.

PS. Omlouvám se za pozdní poděkování, ale měříme teď na vozidlovce jedno auto za druhým a tak nebyl na NET čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tímto dodatečně děkuji Davidovi za dobrý typ ohledně kladky napínáku. Zajistil jsem si ji u RALL jak mi poradil. Měl jsem ji do 10 ti dnů poštou bez problémů. Cena výrazně menší než od Peugeotů. Ještě jednou dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...