Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika


Zdenda-406

Recommended Posts

Ahoj tak jak jsem mě předešlý problemy,tak je mam pořád a to jsem vyměnil svíčky a palivovej filtr.Tak jsem byl dneska na diagnostice motoru.A vysledek?Legrační!Diagnostika napsala že je v motoru nějake obohacování......Před tím slovem OBOHACOVÁNÍ bylo ještě jedno,ale to bylo dívny slovo a ja ho zapoměl.Tak první jejich nazor byl ten,že to asi bude dělat LAMBDA-SONDA,ale ja jim říkám že jsem byl před měsícem na emisích a na něch byla lambda-sonda v pořadku.A oni mi odpověděly že pokad se jim při emisích nerozsvítí kontrolka diagnostiky tak to na emisích nepoznaj.Tak jsem jim docela i věřil,ale nedalo mi to a dojel jsem si hnedka na emise a dal jsem si je změřit znovu a vysledek byl lambda-sonda je v pořadku.Tak jsem jim na emisích povídal co jsem slyšel a co mi říkaly na diagnostice.A odpověděli mi že to je blbost protože kdyby byla lambda-sonda v prdely tak by to emisema nemohlo projit a tu lambu by zjistily...Tak vám nevím co si o tom všem mam myslet a vubec nevím komu mam věřit!!!!!!!!!!!Autu se nechce moc jezdit a asi nikdo neví co tomu je.Tak vas všechny prosím jestli něco víte tak vas prosím,poradte.Ja už si nevím rady.:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...