Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - podsviceni klimatizace, návod


f3Rd@

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Cliwe

Potřeboval bych poradit za jaké žárovky mam vymenit ty puvodni (druh, velikost) v palubnim počitači u P 307. Vyndal jsem je ale nemužu je nan netu najít. Podsvícení planuju do modra

ak si to rozobral a vybral tak by si to mal vediet - su to 1,2w a 12v ziarovky. inac na nete su napriklad tu: http://www.vyfukybn.cz/rs/zarovky/zarovka-12v-12w-celoskolo-modra/flypage_emweb.tpl.html

co vsetko uz si vymenil? lebo postupne si robim aj ja modre podsvietenie, ale moc pomali lebo to robim len ked som na slovensku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Micky99

Původně zaslal: Cliwe

Potřeboval bych poradit za jaké žárovky mam vymenit ty puvodni (druh, velikost) v palubnim počitači u P 307. Vyndal jsem je ale nemužu je nan netu najít. Podsvícení planuju do modra

ak si to rozobral a vybral tak by si to mal vediet - su to 1,2w a 12v ziarovky. inac na nete su napriklad tu: http://www.vyfukybn.cz/rs/zarovky/zarovka-12v-12w-celoskolo-modra/flypage_emweb.tpl.html

co vsetko uz si vymenil? lebo postupne si robim aj ja modre podsvietenie, ale moc pomali lebo to robim len ked som na slovensku...

Teprve začinam. Pohraju si s počítačem pak s ovládáním klimatizace. A mam koupit led nebo normál?

[upravil dne 8.9.2009 Cliwe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tam budem davat normal asi. ale som este nezohnal kde ich kupit. ale ak som dobre ratal tak na PC je treba 3, na klimu 4, na svetlo k popolniku 1. radio, a CD menic som este nerozoberal ze ako to je tam.

Ale viem ze na PC je aj oranzova folia ktoru treba dat dole a tu nahradit nejakou inou, ja skusim zohnat modru. alebo staci dat aj bielu foliu - co je pisane aj v tomto vlakne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Micky99

Ja tam budem davat normal asi. ale som este nezohnal kde ich kupit. ale ak som dobre ratal tak na PC je treba 3, na klimu 4, na svetlo k popolniku 1. radio, a CD menic som este nerozoberal ze ako to je tam.

Ale viem ze na PC je aj oranzova folia ktoru treba dat dole a tu nahradit nejakou inou, ja skusim zohnat modru. alebo staci dat aj bielu foliu - co je pisane aj v tomto vlakne.

poznatek! Barevné žárovky jsou hodně, hodně, hodně, hodně slabé. Sroro nic neni vidět . Chce to neco silnějšího

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

at cumim jak cumim na celou tu vymenu a montaz tak porad nemuzu najit jak je to s palubakem..nasel jsem tu rozdelany tachometry a zde i klimatizaci ale ne palubak..kolik tam je diod??je to v podstate asi stejny jak klima, LEDky a folie vidte?jen nevim kolik LEDek..dekuji.pres vanoce se chci do toho pustit ale musim vse nakoupit

jen tak nahodou rozmer tech ledovek asi nevite co..je strasne moc rozmeru:bojim

[upravil dne 13/12/09 sweetyboy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Tak už to mám všechno modré pánové:super do palubního PC se musí dát taky LEDky jinak to není moc vidět.pouzil jsem ty pasky jak OKO a je to bomba:potlesk:potlesk

Prosím chci se jen zeptat. zjistil jsem ze to podsviceni klimatizace sviti i kdyz vypnu klicek ale je to jen mirne. Je to normální?:myslim

[upravil dne 13/4/10 sweetyboy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...