Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - podsviceni klimatizace, návod


f3Rd@

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zdravim všechny!!! mám jen takovej dotaz. Mám v p406 Break manuální klimatizaci a chtěl bych tam místo ní vetnout automatckou,ale nevim jestli by to fungovalo, odkad je ta klima řízená? řídí jí čistě ten panel,nebo to jde přez palubní pc? popřípadě, jestli by to šlo nějak udělat...dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kubanec86

Zdravim všechny!!! mám jen takovej dotaz. Mám v p406 Break manuální klimatizaci a chtěl bych tam místo ní vetnout automatckou,ale nevim jestli by to fungovalo, odkad je ta klima řízená? řídí jí čistě ten panel,nebo to jde přez palubní pc? popřípadě, jestli by to šlo nějak udělat...dík moc

Ahoj. Tady o tom je nějaká zmínka. klima ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferdo, mohl by jsi do nějakýho toho obrázku prosím doplnit třeba šipku, co jsou vlastně ty diody, nějak je tam nevidím, možná je to tím, že zatím jsem pracoval pouze s klasickýma LEDkama (dělám trošku co PC a tam se používají hlavně LEDky na různý úpravy), tak tyhle vypadjí asi jinak, nebo nevím... a máš někde návod i na změnu podsvícení PP? Zimní večery budou dlouhý, tak bych se taky chtěl do něčeho podobnýho pustit a asi bych to udělal najednou... Díky...

[upravil dne 13/10/08 gasaxx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Původně zaslal: mindwipe

presne taketo mam v pristrojovke pod budikmi... ako sa to da vymenit? velmi tu oranzovu nemusim... to iba odpajkujem a pripajkujem tam inu, alebo ako na to? O_o

pokud tam mas SMD diody, tak muzes postupovat dle meho navodu... odpajet a pripajet jiny, jen pozor na polaritu. Zadna velka veda, jen se k tomu odhodlat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: MatrixChose

Omluvte kvalitu fotky, focený právě teď, ihned po montáži :)

:super parada

Rozmer diod ted nevim, vim, ze maji asi 3 velikosti a mam pocit, ze tahle je ta nejvetsi. V nejhorsim je pujdes vymenit, jako ja... sice se borec tvaril divne, kdyz jsem mu rekl, ze si je kdyztak prijdu vymenit, no ale kdyz jsem mu tam nechal asi 500Kc, tak chapave prikyvnul... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...