Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zatracená matka


myryn

Recommended Posts

Tož dneska jsem byl v Olc City - přímo v "Pažotutu" - informovat se se na tu mou "blbou , z*urvenou, 8mičkovou matku" co mi zbyla při demontáži mýho zadního stěrače.

Možná mnozí nevíte o co se jedná.

Měl jsem již několik dotazů na fóru.

Ten " maník" z OLC Peugeota byl - opravdu PROFIK.

Bez problémů si vytáh přes PC a můj malej techničák potřebný info/- katalog -a sdělil mi potřebné informace./

Tímto mu moc děkuji!!!

A pokud si toto snad přečte i jeho nadřízený - mohl ho možná (podotýkám, že osobně "maníka" neznám)nějak finančně OHODNOTIT !!!

P.S. Pro jeho nadřízeného - který by mu snad chtěl dát nějakou odměnu - byl jsem tam asi 9:30.

Opravdu jsem byl velice příjemně překvapen vstřícným jednáním.

Jedná se o Artcom OLC - odbočka na Bystrovany

myryn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jeho jednání mě opravdu překvapilo. / podotýkám, že ho osobně neznám, ani nejsem jeho příbuznej - neznám ani jeho jméno/.

Prostě tam sedí na levý straně, když votevřu dveře - vejdu dál a na pravo maj baterie.

Každopádně ať to dopadne jakkoliv - děkuji mu !!!

Nechápu proč ?:myslim

Jedná se pouze o poděkování !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Tož dneska jsem byl v Olc City - přímo v "Pažotutu" - informovat se se na tu mou "blbou , z*urvenou, 8mičkovou matku" co mi zbyla při demontáži mýho zadního stěrače.

Možná mnozí nevíte o co se jedná.

Měl jsem již několik dotazů na fóru.

Ten " maník" z OLC Peugeota byl - opravdu PROFIK.

Bez problémů si vytáh přes PC a můj malej techničák potřebný info/- katalog -a sdělil mi potřebné informace./

Tímto mu moc děkuji!!!

A pokud si toto snad přečte i jeho nadřízený - mohl ho možná (podotýkám, že osobně "maníka" neznám)nějak finančně OHODNOTIT !!!

P.S. Pro jeho nadřízeného - který by mu snad chtěl dát nějakou odměnu - byl jsem tam asi 9:30.

Opravdu jsem byl velice příjemně překvapen vstřícným jednáním.

Jedná se o Artcom OLC - odbočka na Bystrovany

myryn

a priste napis do prohlizece adresu http://public.servicebox.peugeot.com , tam se zdarma registruj, a ziskas pristup ke katalogovym listum vsech peugeotu, na kterych je to tak pekne rozkreslene, staci zadat jen VIN kod auta a mas vse k dispozici doma a nemusis nikam jezdit ;)

[upravil dne 18/2/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raydowe

no to vies, ked sa pasujes dlhodobo s jednym problemom a nakoniec sa to podari vyriesit tam, ked si to ani vobec necakal, tak to zaskoci..:-)))))

priznam sa ale, ze som spociatku nevedel ci sa jedna o podakovanie alebo nadavanie.:))))

Ne ne ne nejedná se vo nadávání ale opravdu o PODĚKOVÁNÍ !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas jak kdyz jsem jel pro tlacitko na vyhrivani sedalda, ktery jsem z*urvil, podle VINka si vytahli co chteli, rekli mi, ze za necely litr je tlacitko moje. No a jelikoz jsem se moc netvaril, tak uznali ze litr za tlacitko je dost a ze si to mam spis sehnat z vrakace... :roker

Ale to byl jiny kraj, i jina doba. Tu dalo by se rict, ze snad i jiny pribeh... -a nebo tak nejak to bylo v ty pohadce :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...