Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s ekeltrikou ??


Melandros

Recommended Posts

Zdravim chlapi,

koupil jsem si nové interier neony od JOM asi za 650kč ale zniceho nic to přestalo svítit a z toho soundcontroleru jde divny smradek jako zkažený vejce, kdyz to zapojim do zapalovace znovu rozsviti se jen ta kontrokla indikujici ze je to zaple ale neony uz nesviti. Nevite cim by to mohlo byt ? už to jsou druhé co mi takto odešli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu jednu nefunkcni jednotku jsem rozdelal a vypada to ze tam smrdi tacova civka nebo neco takovyho, kazdopadne jsou tam kondenzatory 25v to by vysvetlovalo to ze 2x 22cm trubice maji 2x 12v a timhle to takhle utavím. Ale kdyz to dělají na autozapalovač ? nemate nekdo napad jak docilim toho aby se to takhle neodpalovalo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

desticky mam tejden novy :)) tohle prave bylo za to co mi zbylo jeste :) jen me sere ze ty jedny vydrzeli asi cca hodinu cistyho času svitit a pak smradek a good bye, dali by se ty trubice zapojit jen ciste na 12V bez tohohle bazmeku ? ja sem zkousel ji zapojit do 12v v kompu a nic, na novym sound controleru ale bezi.. co tam muze bejt jinyho ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...