Jump to content
Luccas

Nevíte někdo, kde je nejbližší vrakoviště Peugeotů na Moravě?

Recommended Posts

Morava je trošku široký pojem, ne? :) Kolem Ostravy - doporučené - Klimkovice, Bílovec, - v nejvyšší nouzi Ostrava Koblov. Jinak se to tu už x-krát probíralo, zkus hledat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Něco mívají v Olomouci - tuším, že se to jmenuje Autoland Morava (ještě jsem neměl tu čest tam zavítat). Já osobně beru většinu věcí v Ostrožské Nové Vsi - sice malé vrakoviště Peugeot-Renault, ale zato super přístup a skvělé ceny (naposled jsem tam byl dneska pro vstřikovací trysky). Jinak taky Brno Schrottcar, ale tam mám jen a jen negativní zkušenosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje zkušenosti ...

Autoland v Nedvězí u Olmika. Párkrát jsem tam něco bral, ale dojmy jsou rozporuplné. Někdy mi přišlo, že je to drahý, někdy že to bylo v pohodě. Nevím, jestli cenu stanoví od xichtu a momentální nálady... Ale v celku se to dá označit jako \"rozumná\" alternativa dílů na auto.

V Brně Schrottcaru jsem byl a odradilo už jejich jednání. Což o to, dalo by se to zkousnout. Díly prodávají za šílený ceny. Takže nad nima jsem zlomil hůl a tam už nikdy nepáchnu.

Ještě k Olmiku. Na Peugeoty je malý vrakoviš?átko na ulici Svatpluková. Zatím jsem nic nebral, protože jsem nepotřeboval. Ale co jsem zjiš?oval ceny tak byly velice vstřícní jak tou cenou, tak i jednáním...

Z dosavadních zkušeností rovně nejlepší je se podívat do soukromých inzerátů. Většinou se člověk podstatně líp domluví s lidma než na vrakovištích.

Jen taková perlička. V Autolandu nabízel zrcátko za 1800 a nové kamoš sehnal za 1200. Takže někdy je to veliká divočina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hans : Bystročice ?

Není to to samé vrakoviště (Autoland - kravíny vyrovnyný autama a rozdělený podle značek?) o kerém tu píšeme, nebo je to nějaký jinačí vrakáč.

Pokud ne, tak dej nějaké info ze zkušenostma ...

Autoland.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest hans

neni to autoland, je to přímo v bystročicích a zkušenost? kupoval jsem klima hadice na 206-ku nove jsou za 5000,- a tam za 1500,- v super stavu, mají tam všechno pod střechou, tak nehrozí, že to půjdou odnněkud zvenku demontovat nebo ještě hůř-uskladněne venku. Ty hadice fakt jak funglovky a ani nedoohybane zatim jsem u nich kupoval jen tohle, ale myslím,že by to stálo za pokus. čau

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest hans

našel jsem to někde v avizu nebo annonci, spíš v annonci a nejdřív tam zavolej jestli tam mají vjeci co potřebuješ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×