Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tažné zařízení P405


buban

Recommended Posts

Najde se prosím někdo,kdo poradí? Mám Peugeota 405 a na něm je tažné,které není v TP.Vozidlo bylo v r.2005 dovezeno z A a dle slov byvaleho majitele uz tažné na autě bylo.Mám sice orig. rakousky TP,ale ja z něj nic nevyčtu a nepředpokládám,že na úřadě se s tím bude někdo překládat. Je nějaká možnost,jak by se nechalo to tažné napsat do TP? Existuje nejaká nejlépe legální cesta? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to funguje všude jinak, třeba u nás stačí zajít na STK, tam to okouknou a pokud je to v pořádku tak ti napíšou papír se kterým to na evidenci vpohodě zapíšou do TP, ale třeba v sousedním Bruntále ti to neudělají ani náhodou. Já jsem tak bez problému přihlásil tažné na Pandu, které jsem si dovezl z vrakáče v Itálii. To jsou ty naše zákony - vše je dělané tak,že si to každý může vysvětlit úplně jinak a vše je v rámci zákona OK.............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burjar

Ono to funguje všude jinak, třeba u nás stačí zajít na STK, tam to okouknou a pokud je to v pořádku tak ti napíšou papír se kterým to na evidenci vpohodě zapíšou do TP, ale třeba v sousedním Bruntále ti to neudělají ani náhodou. Já jsem tak bez problému přihlásil tažné na Pandu, které jsem si dovezl z vrakáče v Itálii. To jsou ty naše zákony - vše je dělané tak,že si to každý může vysvětlit úplně jinak a vše je v rámci zákona OK.............

Omluva za OT ale ty si přímo s krnova?:DTo je super hej už sme tři:superCo maš za auto jestli tě od poznaní neznam?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to asi jak psal Burjar-jak kde.Při výměně kastle na seatu ibiza by mi klidně z třídvířka udělali pětidvířko,ale z německého techničáku do českého přepsat tažák nešlo.Nejprve po mě chtěli abych si zjistil hmotnosti,když jsem si to zjistil,tak to po mě chtěli potvrdit přímo Seatem.Dopadlo to tak,že jsem ho před STK sundal a potom nandal,přičemž kouli jsem vozil v kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...