Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autoradio iso redukce


bure

Recommended Posts

Zdravim forum, mam dotaz ohledne autoradia ... dlouho jsem mel 405 a v nem radio sony cdx3300 pripojeneho k napajeni a k repro pomoci iso redukce, lze tuto redukci prouzit i pro model 406hdi rv2001 ze ktereho jsem vyndal original clarion PU-2184A© a nebo musim zakoupit redukci urcenou pro tento model ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..taxem se asi vyjadril nepresne, zkusim to tedy polopate :D

kdyz jsem vyndal toho clariona, taxem z nej odpojil dva konektory ve kterych byly zakonceny dva svazky kabelu (privod napajeni, odvod k repro atd ...),, paxem vzal toho sonyho cdx3300 (ktery byl puvodne v te 405, ktera mela podobne dva svazky zakoncene stejnym typem konektoru na ktere mam napojenou redukci, kterou jsem kdysi kupoval, protoze ten sony ma jen jeden vstupni konektor ve kterem je vse, ne dva jako ty piškoti) a propojil to s tim sonyho pristrojem, a ted jde o to, jestli tady ta redukce je univerzalni a nebo musim koupit jinou pro model 406 ... sice vsechno hraje, ale prave ze si nic nepamatuje, takze ktery ty draty to jsou ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že jen prohození stálého a spínaného napětí na redukci pomůže a bude to i přes pojistky. Akorát jak už jsem se někde zmiňoval nechápu jak takovej výrobce jako Sony nepoužívá EPROMku na ukládání pamětí a nastavení, takže nepřijdeš o nic i po odpojení od baterky. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo mas pravdu ted jsem ho taky menil. Ale je to jine nez na me predchozi 406. Mel jsem 406 DT r.v. 97 tam mi radio fungovalo tak ze kdyz jsem tam prisel a nedal jsem tam klicek tak hralo, jak jsem tam dal klicek a potom vyndal tak se vypnulo (nebo jsem ho mohl vypnout rucne). Pred prodejem jsem tam dal origos radio a tohle si prenesl do me nove 406 a ejhle jde jen pri klicku. a k tomu po asi 30 min tam skoci ekonomicky mod.:( ten je pro me asi nejhorsi. Necha se nejak vypnout??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je úděl BSI. Chrání auto před úplným vybitím baterie. Vlastně origo rádio ve starý 406 má taky svůj economy mod. Po 30ti minutách hraní bez klíčku samo vyplo. Co mám teď kupátko tak origo rádio dělá to samý. Takže to možná jde nějak v BSI vypnout nebo nastavit, ale jedině přes diagnostiku. To by mohli upřesnit lidi zkušenější. Co Pe.tře? :myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bure_406

tak ted jsem z toho teda jelen, takze muzu prepojovat do nekonecna a stejne mi to bude kvuli bsi houby platny bo jak ?

napoj to natvrdo ako ja a hotovo.

hrá mi to aj bez kľúča. Veď je to na mne aby som si ustrážil či hrá rádio 1hodinu alebo 2-3-4:D

P.S.

švagrovi na fábku som dával SONY a tiež si to nič nepamätalo. Tak som mu prehodil dva droty: žltý s červeným a hrá to ako má. /teda len s kľúčami v spínačke/ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: bure_406

tak ted jsem z toho teda jelen, takze muzu prepojovat do nekonecna a stejne mi to bude kvuli bsi houby platny bo jak ?

napoj to natvrdo ako ja a hotovo.

hrá mi to aj bez kľúča. Veď je to na mne aby som si ustrážil či hrá rádio 1hodinu alebo 2-3-4:D

P.S.

švagrovi na fábku som dával SONY a tiež si to nič nepamätalo. Tak som mu prehodil dva droty: žltý s červeným a hrá to ako má. /teda len s kľúčami v spínačke/ :D

A nemáš náhodou problém s tím že se tí vybíjí sama od sebe baterie? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...