Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kloub řízení


třídvířko

Recommended Posts

Původně zaslal: třídvířko

Zdar chlapy.Nevíte někdo,jak se rozdělává ten vnitřní kloub u řízení?Je v něm vůle a bouchá mi při projetí nerovnosti kolo.Pravá strana.Je tam prachovka,pod ní ten kloubek,myslim že je tam nějaká ségrovka,ale nevim..Tak jestli někdo víte,tak prosím poraďte.Peugeot 309 D bez serva..

Já mám jen tohle,ale to ti asi nepomůže,co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Davidf

Původně zaslal: třídvířko

Zdar chlapy.Nevíte někdo,jak se rozdělává ten vnitřní kloub u řízení?Je v něm vůle a bouchá mi při projetí nerovnosti kolo.Pravá strana.Je tam prachovka,pod ní ten kloubek,myslim že je tam nějaká ségrovka,ale nevim..Tak jestli někdo víte,tak prosím poraďte.Peugeot 309 D bez serva..

Nevložil jsem foto.

post-0-14109599073038_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: třídvířko

Zdar chlapy.Nevíte někdo,jak se rozdělává ten vnitřní kloub u řízení?Je v něm vůle a bouchá mi při projetí nerovnosti kolo.Pravá strana.Je tam prachovka,pod ní ten kloubek,myslim že je tam nějaká ségrovka,ale nevim..Tak jestli někdo víte,tak prosím poraďte.Peugeot 309 D bez serva..

Jestli myslíš táhlo řízení, tak to je na 309 našroubovaný do hřebenu a povoluje se nejlíp hasákem, sikovkama a jistí to zajišťovací podložka která je mezi táhlem a hřebenem. A celý tohle je schovaný pod prachovkou.

Zahledej na foru, probírali jsme to tu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...