Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za SRAZ!!!


Recommended Posts

Tak jako vždy bych rád poděkoval organizátorům (jmenovitě: Paul_Jane, Blizzard, Mates306, Medvěd) za velmi vydařený weekend!!

Místo bylo vybráno perfektně, lidi také, počasí na jedničku a ceny za orienťák byly taky moc pěkný a trasa i délka byly zvoleny optimálně!!! I střelba ze vzduchovky byla mírným spestřením :)

Myslim kluci plzeňští, na to, že to byl váš prvně organizovaný sraz (nepočítám-li minisrazy v Plzni) že se Vám to fakt, ale myšleno opradu FAKT vydařilo.

Další díky patří:

- Pe.Trovi za odvoz na sraz

- jarajardovi za orienťák

- všem ostatním za dobrou náladu, která na srazu (JAK JE OSTATNĚ DLOUHODOBÝM ZVYKEM) panovala

Tak na jaře :papa

NEON

[upravil dne 17/2/2008 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky taky chci poděkovat... Bylo to jako vždy supr a oprovský díky všem,kteří se na tomto srazu nějak podíleli.

Jinak svoje fotky co mám je jich opravdu pár akorat kopíruju k sobě na FTP a pak to rovnou hodim i na clubove FTP.Aby si to mohl kdo bude chtít a bude mít zájem stáhnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Tak jako vždy bych rád poděkoval organizátorům (jmenovitě: Paul_Jane, Blizzard, Mates306, Medvěd) za velmi vydařený weekend!!

Místo bylo vybráno perfektně, lidi také, počasí na jedničku a ceny za orienťák byly taky moc pěkný a trasa i délka byly zvoleny optimálně!!! I střelba ze vzduchovky byla mírným spestřením :)

Myslim kluci plzeňští, na to, že to byl váš prvně organizovaný sraz (nepočítám-li minisrazy v Plzni) že se Vám to fakt, ale myšleno opradu FAKT vydařilo.

Další díky patří:

- Pe.Trovi za odvoz na sraz

- jarajardovi za orienťák

- všem ostatním za dobrou náladu, která na srazu (JAK JE OSTATNĚ DLOUHODOBÝM ZVYKEM) panovala

Tak na jaře :papa

NEON

[upravil dne 17/2/2008 Neon]

Neone, Tobě taky dík za navigaci, byla sranda:super :D

Mimochodem 8.3. není ještě jaro....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

Po delší době jsem se zúčastnil (jak říkal John, mám hodně "áček") :D:D:D a bylo to fajn. Všem pořadatelům a zúčastněným : Díky za hezkou sobotu.:super:super:super

Ty "áčka" nebyli myšleny špatně,jen tak,že jsme tě dlouho neviděli.. a doufám,že se zase brzo na nějakým srazu ukážeš... :super:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Opakuji po ostatních, orgánizátorsky a místem skvělý sraz, drobné moušky na pensionu, šílený Marlin, díky za společnost.

PS. Založíme marijášnickou sekci PC?

Nikdy není nic dokonalé, to by jinak byla nuda, ne?:super Náhodou srandy a zábavy byl kopec a organizátorsky 1:super

Jo, s Marlinem je pr_el:D Zkouška 207mi Outdoora v brodu:D:D

[upravil dne 17/2/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky zde jeste jednou dekuji organizatorum za pekny vikend! fajn lidickove, pekny orientak, zadne cekani, dobre jidlo, proste pohoda

a marlinovi priste zabavime fotak uz u brany...

2Rebik: ja jsem pro :) priste hodim do auta vlastni karty :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I ja za jedno s clenu organizacniho teamu dekuji vsem co se zucasnili naseho prvniho srazu a jsem velice rad ze se nam to na poprve i s mencima muska povedlo a ze se tam seslo tolik bajecnich lidi jako na kazdem srazu timto vsem dekuji a tesim se na dalsi srazik a tentokrat pod taktovkou dalsich super lidi :papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek Všem !!!!!!

Byl to můj a manželky první větší sraz a musím smeknout:super - super organizace:potlesksuper lidi:potlesksuper auta:potlesksuper počasí:potlesksuper selátko:potlesk prostě vše :super:potlesk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Už se těšíme na další větší srázek,ALE HLAVNĚ NA ORIENTÁK:papa:papa:papa

ZDRAVÍ Pepan:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...