Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pískání


kahy

Recommended Posts

ahoj mám menší problém... když startuji a vyjíždím tak to strašně hlasitě píská... někdy to píská mírně i při volnoběhu...

Pískáto když podřazuji řadím, když je vyšší akcelerace... nvm čím to je... díky za rady--

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o jéj, dík za radu, to kolo je ještě snad horší.. před dvěma roky jsem vyjel v zimě, pak po dvou měsících byl řetěz jaksi drobátko špatný..:-( takže jsem vyměnil přehazovačku, řetěz ozubená kola... A navíc s kolem nemůžu denně do školy ujet 50km:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kahy

o jéj, dík za radu, to kolo je ještě snad horší.. před dvěma roky jsem vyjel v zimě, pak po dvou měsících byl řetěz jaksi drobátko špatný..:-( takže jsem vyměnil přehazovačku, řetěz ozubená kola... A navíc s kolem nemůžu denně do školy ujet 50km:D

Ale můžeš, musel by jsi vstávat o dvě hodiny dřív a bylo by to v pohodě:D:D:D:D:D:D:D:aut:aut:aut:aut

Ale vážně: To kolo možmá stačilo jenom namazat, ono to sice zrezlo, ale když se to namaže a jezdí se na něm, tak ten rez zmizne a je to zase jak nový:D:D;)

Taky jsem to jednou totiž tak nechtěně udělal, projel jsem se na kole ve sněhu (silnice se už solily) a pak ho neošetřil a frknul do sklepa...na jaře byl řetěz pěkně orezlej a zadní převody taky, namazal jsem to, párkrát projel a bylo to OK;);):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jistě byla to varianta:) ale taky řetěz ti může kdykoliv prasknout... No už Tě vidím, jak jedeš 25km po silnici první třídy na kole... Tam je snad zákaz jezdit na kole....:-) Ještě jsem si všiml, že tam jsou dva ty klínové řemeny? ne? Jeden co vidím hnedka jak to otevřu a pak je něco vlevo.. a nesnadno se tam dostanu...:) nebo nemám pravdu?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kahy

vy jste na mě všeci taci odbornící:D ložiska v alternátoru dobrý no ....

zadnej servis na tohle stačíš sám.

zkus zatlačením na ten řemen k alternátoru jak moc se "prohne" čili to napnutí, to je první věc ložiska taky případně zistíš, vyndáš altík ( návod je v knize jak na to 205 kera tu je na foru, pripadne ti ji poslu ) nebo ho ani nevyndavat a zkusit kdyz je sundanej remen jestli neucejtis vuli, ale kdyz ho sundas rozeberes a namažeš tak ničemu neuškodíš... servis na tohlecto nééé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Karel

Původně zaslal: kahy

vy jste na mě všeci taci odbornící:D ložiska v alternátoru dobrý no ....

Tak proč se tak blbě vyptáváš, si najdi sám co ti píská.

Básník to asi myslel jinak, než to vyznělo. Spíš že se k tomu asi neumí dostat, nebo tak nějak, ne někoho urazit:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...