Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Imobilizer po ránu


Senad

Recommended Posts

Původně zaslal: HonzaZ

Kde to v autě je vůbec netuším. Je to z francouzského manuálu, který jsem sehnal jako první když jsem měl 406ku. Tohle vypadá jako spínání el. pumpy v nádrži. Bohužel ovládání už tam není.

ta polozka 16 ve schematu je jen bezpecnostni narazovy spinac, ktery je v motorovem prostoru vedle hrnce posilovace brzd, ma za ukol pri narazu nebo prevraceni auta odpojit palivove cerpadlo, je to ciste mechanicka zalezitost, takze s immo to nema nic spolecneho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se zase činil....

proměřil jsem kabliky mezi transponderem a BSI: kabel 8273 (tr. pin 3, BSI žlutý konektror pin 17) -O.K.

kabel 8272 (tr. pin 4, BSI žlutý konektor pin 15) -O.K.

kabel 7EO1K (tr. pin 5, BSI zeleny konektor pin 8) -O.K.

kabel M8220 (tr pin 1, BSI zelený konektor pin 12 a 2) -O.K.

takže všechny kabliky byly v pořádku...

navíc jsem měl doma přes noc ŘJ, aby jí bylo teplo, ale stejne to nepomohlo...

asi si napíšu ježíškovi o nový auto :D

no, každopádně... máte ještě nějaký nápady??? udělám všechno :-D

něco tam přece musí bejt špatnýho...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu mi to opět udělal a po hodině zkoušení mi odešel akumulátor. Půjčil jsem si jinej a auto šlo. V pondělí jsem koupil novej a uvidíme. Konzultoval jsem to s mechanikem a snad by to mohl být i důvod. Nižší napětí a elektronika by se prý \"nemusela domluvit\". :myslim. Na diagnostice nic nezjistili, protože to už auto fungovalo. Pěkný svátky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se Vás nijak dotknout,ale řekněme si,jestli ty nervy stojí za to,aby imobilizér v tom autě byl ????

5 minut trvá,než to člověk vyhodí a je po nervech,ztraceného času,šedivých vlasech apod.

Já to například vyhodil ze své Oktávky hned a bylo.

A kdo mi tady bude vykládat něco o zlodějích aut,tak Vás všechny ujišťuji,že nějaký trapný imobilizér je zbytečnost !

Viz můj kamarád před měsícem Golf IV za 120 fuč !!!!:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oko1980

Nie, je v riadiacej jednotke. Ja s mojou riadiacou jednotkou naštartujem akehokoľvek 406 HDI. Mám to odskúšané, ledbo mám ju aj čipnutú, a kamoši skúšali rozdiel medzi čipnutou a nečipnutou riadiacou jednotkou. A nikdy nebo problém naštartovať.

Proč by nebyl problém, když startovali svejma klíčema a jim to jejich BSI odblokovala.....ha A proč jdou teda dráty z transpordéru nejdřív do BSI a pok to pokračuje k ŘJ? :myslim

Zkoušeli jste to i když ti chalani vyndali chip imo ze svýho klíče?

[upravil dne 23/12/09 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Tak si myslím, že se mi snad závada podařila odstranit výměnou baterie. Myslel jsem si, že je dobrá, ale asi nebyla a když bylo auto v létě otevřený a hrálo rádio a svítilo vnítřní osvětlení, potom hlásil problém. Od výměny baterie ( i v mrazech -10) v naprostý pohodě, už nepíše Imobilizer fauld. :super:aut:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau lidi, immo me porad trapi, a tak pisu dalsi dotaz:

Nemate nekdo oznost, podivat se na zapojeni Ř.J. , přesněji na kabílky, co vedou z immo, nebo mají něco společnýho s immo...

jde o to, že bych se na ty kabílky napojil dig. osciloskopem, a pak zkoušel točit klíčkem... v momentě, když by immo nezahlásil chybu, ta bych se podival, na jakym kabílku je rozdíl signálu...ať zjistím kde je problem....

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...