Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Imobilizer po ránu


Senad

Recommended Posts

Původně zaslal: Senad

tak to gratuluju :-) me to porad blbne..a myslim ze to dratkem nebude... nemel by nekdo tady moznost sehnat schema zapojeni od spinaciho krouzku imobilizeru??

Byl jsi s tím na diagnostice? Jestli jo co napsala? Jinak se mi doma válí nevyužitej ten snímací kroužek. Jestli umíš se service boxem a víš jaký má Tvůj přesný katalogový číslo tak bych Ti ho mohl na odzkoušení zapůjčit případně prodat. Můj je pod číslem 6160 69. :papa

Pokud nevíš pošli VIN a já kouknu. ;)

[upravil dne 6/1/09 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, tak jsem na to koukal a vypada to, ze mám ten samý... 6160 69 ANTÉNY PRŮHL- KROMÌ MONTÁŽ MULTIPLEXNÍ SÍTĚ - to jsem tam nasel... tak jestli je to mozne, tak bych ten Tvuj rád vyzkousel, pripadne koupil, pokavad by to bylo v poradku... kurňa, kdybych si to přečetl driv, tak jsem se pro to mohl dneska stavit...měl jsem cestu přes Holice...

mohl bys mi to poslat? Ti kdyztak napisu adresu, nebo bych se pro to stavil az zas pojedu \"kolem\"...

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zdravím.

dnes sa stalo, že mi pri jazde odrazu začalo auto skakáť, nakoniec zhaslo. na palubke sa mi objavila kontrolka kľúča a palubný počítač mi zahlásil : Electronic Ignition Fault. Myslíte, že je to len imobilizérom alebo odišla celá riadiaca jednotka?

Vďaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Senad

Tak se zase hlásím... dnes jsem zkoušel vyměnit snímací kroužek za jiný ( zapůjčený od Dave_k) ale stejně to neslo... opravdu pokud venku mrzne, tak ani ránu... nemáte někdo ještě nějaký tip, co by s tím mohlo být? díky

Zkoušel jsi proměřit okruh imobilizéru, aby jsi na tom nebyl podobně jako já (špatnej kontakt na konektoru nebo narušenej drát a při nižší teplotě to nemá kontakt). :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zdravím všechny.

tak se opět hlásím se stejným, nudným, problémem, a to je ten zamr.... imobilizer!!! :bacha

venku zacina byt zima, a me to zase zlobí.

neměli byste někdo schéma okruhu imobilizeru?? bude to určitě nějaká prkotina, ale bez schematu se to těžko najde.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem tam ted byl měřit, ale než jsem se dostal s BSI tak uz byla tma :-( zkusím se k tomu dostat o vikendu...

ale ten zlutej 26 pinovej konektor tam je...

no snad se něčemu doměřím...

jo, a v tom odkazu jsem jeste cetl, ze HDI to ma jinak zapojeny... to schema co tam mas je jaky motor??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to z mojeho coupe. Dráty si myslím budou stejný jen na ŘJ budou jinde vyvedený jelikož HDI má na ŘJ jen jeden konektor, kdežto já tam mám 3 menší.

Na ŘJ to budeš muset dohledat buďto podle čísel drátů nebo se tu najde někdo kdo může na placenej servicebox a podle VIN to zjistí přesně.

Zkus napsat třeba členovi HonzaZ. Tady podle příspěvku vypadá, že tu možnost má. ;)

[upravil dne 22/10/09 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj mám tam vlevo od motoru jeden dlouhej konektor.. tak to bude asi ono... ale mate mě co píše uživatel dukina: \"řídící jednotka motoru je jeden velkej konektor a piny jsou jen očislovany 1,2,3, atd je třířadej a umistenej v pravo vedle motoru v kastliku.\"

-píše že to má vpravo od motoru :myslim

ale jinak je to číslovaný a třířadý konektor tak si asi spletl strany :-)

zkusim rozhodit krytí toho konektoru, a najdu ho podle čísel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Senad

jj mám tam vlevo od motoru jeden dlouhej konektor.. tak to bude asi ono... ale mate mě co píše uživatel dukina: \"řídící jednotka motoru je jeden velkej konektor a piny jsou jen očislovany 1,2,3, atd je třířadej a umistenej v pravo vedle motoru v kastliku.\"

-píše že to má vpravo od motoru :myslim

ale jinak je to číslovaný a třířadý konektor tak si asi spletl strany :-)

zkusim rozhodit krytí toho konektoru, a najdu ho podle čísel...

Ahoj, pokročil jsi nějak? Mám stejný problém už tři roky a dnes jsem se na to před zimou chtěl podívat, ale na nic jsem nepřišel. Prostě když je -15C tak bez zahřátí imobilizéru nenastartuju. Trochu mám pocit jako by v mrazu ta elektronika milně vyhodnotila můj čip v klíčku.

post-0-14109610802988_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, no zatim jsem nepokrocil, ted tady teda moc zima nebyla, ale musim rict, ze mi to jeste neudelalo od ty doby, co jsem vystrcil a zastrcil 26-Ti polovy žlutý konektor na BSI...

Jinak s tou elektronikou v snimacim krouzku nevim... uz jsem tam mel i jiny cely krouzek od Dave_K, ale nepomohlo to...tak si myslim ze problem bude jinde...

tak az tady budu mit poradnou zimu, tak teprve uvidim, zda pomohl ten konektor...

dám vědět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mne bude problém určitě někde pod volantem, protože vždy zaručeně pomohla horkovzdušná pistole a za pár minut auto nastartovalo (na hory už bez horkovzdušné pistole a prodlužky nejezdím :D). Tak uvidíme zda s tím letos pohneme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

U mne bude problém určitě někde pod volantem, protože vždy zaručeně pomohla horkovzdušná pistole a za pár minut auto nastartovalo (na hory už bez horkovzdušné pistole a prodlužky nejezdím :D). Tak uvidíme zda s tím letos pohneme.

Kroužek ještě pořád mám. Jestli máš zájem zapůjčím nebo prodám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Kroužek ještě pořád mám. Jestli máš zájem zapůjčím nebo prodám.

Sice jedu přes Holice tento víkend, když jedu do Hradce Králové, akorát se to špatně zkouší, když to dělá při -15C což je u nás tak 3x do roka takže bych do pořádného mrazu nedokázal říci, zda to pomohlo nebo ne. Leda, že bys to mohl postrádat pár měsíců a až uhodí pořádné mrazy tak bych Ti buď poslal peníze, nebo to přivezl zpět. Ještě mne napadlo dát to zařízení do mrazáku a tím nasimulovat chybový stav :myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...