Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aktivny subwoofer


menfor

Recommended Posts

BS ACOUSTIC TT 10A Titan-Aktívny autosubwoofer, Výkon:100W RMS, Rozsah:35-150 Hz, repro:JBL s priemer. 267mm, tuba s rozmerom:275x600mm

chcem sa opytat na radiu mam vystup iba jeden cinch na subw. a na na subw. mam 2 vstupi ako mam zapojit?

zatail mam zapojene cez repro ale to neni ono

vdaka:myslim

[upravil dne 17/2/08 menfor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, lebo aj subwoofery sa zacali robit stereo, preto tam mas pri vstupoch L a R. A ked zapojis do ktorej kolvek je to jedno dokonca mozes aj do oboch naraz :super A kedy sa nazbieralo viac ludi, co by chceli nakupit z tejto firmy material skusim sa prihovorit u ich obchodneho manazera o zlavu, je to kamarat. Dokonca mam ponuku, ze za kazdych 100000 co u nich necham mi daju zadara spravit vyklapacie dvere na aute, oni maju tak spraveneho reprezentacneho golfa. Len to by som musel ozvucovat koncert keby chcem za 200000 material od nich:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm.. ja mam na radiu dva vystupy na SW.. tak budeš mat asi vystup na SW z radia len jeden signal možeš ho rozdelit na dva čim vytvoriš umele stereo vola sa to stereofonia hraju dva kanaly ale hraju naraz len jeden vstupny signal inak to potom možeš zapojit tiež len na jeden ako mono ale najjednoduhšie to urobiš tym rozdelenim pri subwoferi to podlamna moc nerozoznaš že hra na stereofoniu :super najlepšie ti poradim si kupit neaku takuto srandu stoji okol 25,-SK

vložim obrazok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: menfor

BS ACOUSTIC TT 10A Titan-Aktívny autosubwoofer, Výkon:100W RMS, Rozsah:35-150 Hz, repro:JBL s priemer. 267mm, tuba s rozmerom:275x600mm

chcem sa opytat na radiu mam vystup iba jeden cinch na subw. a na na subw. mam 2 vstupi ako mam zapojit?

zatail mam zapojene cez repro ale to neni ono

vdaka:myslim

ja byt na tvojom mieste by som sa na tu tubu vykaslal...tuba ako suboofer nikdy nezahra dobre ako ma...to radsej nejaku aktivnu bednu ale velmi chvalia Alpine SWE-1000...na kazdom autohifi forum ta budu odhovarat od tuby...tuba=****...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: numeros77

ceny niektorych aktivnych bedien sa rovnaju cenam tub tak radsej ako ti radi bednu...

inak by som polozil otazku ja to mam na hudbu pre mna v aute nie na hudbu vonku

keby som nieco take dal ake mas na mysli tak urcite by som nepytal rady lebo by som si to dal navrhnut namontovat a odskusat

:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...