Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Buchot


PEUGEOTIK307

Recommended Posts

Čaute!

Minule som išiel po diaľnici a pri rýchlosti cca 130km/h mi začalo niečo búchať na ľavej strane od kolies. Po znížení rýchlosti na cca 110 -100 km/h to prestane.

Koleso je upevnené dobre, vôla kolesa neni.

Takže neviem:nevim:bojim.

Stretol sa s týmto niekto?

Ešte jedna otázka : Pri brzdení motorom pri zaradenom prevodovom stupni mi rezonuje niečo v palubovke! WAW:o Po znížení rýchlosti sa rezonancia stratí!

Ešte jedna otázka : Pri zapnutí ventilátora na 4 stupeň, ventilátor nehorázne hučí, akoby mal vyskočiť z palubovky!:o

Ďakujem!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PEUGEOTIK307

Čaute!

Minule som išiel po diaľnici a pri rýchlosti cca 130km/h mi začalo niečo búchať na ľavej strane od kolies. Po znížení rýchlosti na cca 110 -100 km/h to prestane.

Koleso je upevnené dobre, vôla kolesa neni.

Takže neviem:nevim:bojim.

Stretol sa s týmto niekto?

Ešte jedna otázka : Pri brzdení motorom pri zaradenom prevodovom stupni mi rezonuje niečo v palubovke! WAW:o Po znížení rýchlosti sa rezonancia stratí!

Ešte jedna otázka : Pri zapnutí ventilátora na 4 stupeň, ventilátor nehorázne hučí, akoby mal vyskočiť z palubovky!:o

Ďakujem!:super

A co by si cakal od Peugeota.........

To su take reklamne auta, na par kilometrov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak presne tento isty problem mam aj ja. Po precitani niekolkych theadov tu mam nadej ze by to mohol robit jeden z trojice silentblokov ale je to skor asi len zbozne prianie. V PEugeote mi povedali ze to je normalne...Az na to ze sa hanbim niekoho viezt ked to zacne robit :-) To by som od auta za 600k necakal :-) takze ak sa ti podari cokolvek s tymto problemom urobit, daj mi prosim vediet vysledok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: faget1

jo aj ja som zistil že mi chybaju na niektorych miestach tie cupliki a pri vyžšej rychlosti počujem divne zvuky a domnievam sa že to može byt tym .. už si ich zohnal? myslim že by sa mali dat kupit v peugeote normalne ako nahradny diel :myslim

ešte som nemal na to čas al eked pojdem okolo servisu spytam sa na to alebo tam ma skrutky a bude:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam aj ja dotat na nejaky buchot alebo hrkotanie....Vzdy rano ked cuvam a pootacam pri tom volantom, tak sa ozyva nejaky buchot alebo taka nejaka rezonacia(neviem ako by som to presne nazval) od lavej strany to myslim ide....ked idem rovno po nejakych nerovnostiach, tak je to ticho, ale ako nahle zacnem na tych nerovnostiach zatacat do lava, tak sa to ozyva zase...Vobec neviem co by to mohlo byt....Poradte mi prosim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

to jojo307: No, u tebe bych to viděl spíš na klouby než na chybějící kolíčky. Při zatáčení to dělá jen při plném rejdu? A vždycky nebo jen když auto táhne?

A ktore klby myslis? Pri cuvani nemusi byt plny a robi to....Ked je v zabere to myslim az take strasne neni, ale nie som si na 100% isty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na mysli homokinetické klouby, ale jak mám v popisu, nejsem mechanik, jen tady už asi 3/4 roku čtu diskusi a tato závada se projevovala klepáním. Zkus zadat do hledání \"homokinetický\" a vypadne tuna odkazů...

Nicméně, pokud to nedělá při plném rejdu a pod plynem, snad by to homokineťák být nemusel. Nedrhne o něco pneumatika? Máš standardní rozměr nebo něco extra?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu zkušenost s homokin.kloubem ,že když jsem dal plný rejd do leva a rozjel se tak v tom tak nějak divně zacvakalo,později začalo klepat a byl to právě špatný (levý)kloub.Ale byl to u partnera a mechanik mi sdělil že byla prasklá manžeta a dostal se tam sajrajt.Tak když měním kola u mojí 307ky tak se radši na ty manžety podívám páč ta oprava byla celkem mastná,:rollnaštěstí to bylo služební:mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...