Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Anketa - koupili by jste opět Peugeota?


bagr

Anketa - koupili by jste opět Peugeota?  

  1. 1. Anketa - koupili by jste opět Peugeota?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Nějak si nemohu vybrat. Moje odpověď zní NE, ale ne proto, že bych měl špatné zkušenosti, ale proto, že mi Peugeot nemá co nabídnout. A pokud bude nějaký nový Peugeot, který by mi vyhovoval, tak bude ještě v autobazarech mimo moji cenovou kategorii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako auto pro sebe už ne, design super, ale to je konec. Abych si dal do novýho auta archaickej 3.0V6, který je oproti konkurenci pozadu a ještě je užranej, podvozkový naladění už mi taky nesedí. Spíš mě to ted táhne k Bmw 330ci. Jako služebáka bych si 407sw klidně vybral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si z odpovedi taky nevyberu...

Jako auto jen pro sebe bych si to nekoupil. Ale ne proto, ze bych mel spatne zkusenosti a nebo ze by mi snad neco z jeho vybavy vadilo, naopak, 406 je supr rozmazlujici kara s vic nez dobrou vybavou, chybi mi snad jen polonaha maserka a TV. :D

Osobne ted pokukuju po uplne jinem druhu auta, ovsem jako rodinne auto bych nechtel nic jineho nez 406 HDI kombi. Jsem na diesla hold moc mlady. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO já jakožto mladej kluk a eště svobodnej mě si myslim že peugeot pořád má co nabídnout. Mam druhou 306 a klidne bych si jako dalsi auto poridil dalsi 306 ku:) ale uz bych si asu vzal naftu. Jinak já sem maximálně spokojenej se značkou PEUGEOT takže já Ano:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

To nevím, co se mi líbí je dlouhý a na běžné dojíždění něco už menšího.Rodina není už velká takže proto.Zdali by to byl opět Peugeot nejsem si jist ale aut je více

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro mě je tahle otázka dost těžká,tak v květnu mám v plánu koupit nové auto,jelikož jsem musel proclít auto do Švýcarska a do května bych musel na CH technickou,což se mi nechce,protože by mi na to dali CH papíry a to do čech zpátky nepřihlásím,protože je auto starý:D .Pořád nejsem rozhodnutej jaký.307 je už dost starý,308 sw ještě není,takže pokukuju po 207 Outdoor,docela se mi i zamlouvá Kia Ceed sw,taky je v akci Octavia kombi 4x4,ale chci naftu a ty archaický TDI mi nějak neseděj,nějak nechci budit sousedy,Kia má nějaký divný předek,takže zatím vede opět Peugeot,ještě mám chvíli čas,tak uvidím:myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem se svoji spokojenej na max a doufasm, ze aspon ty 3 roky jeste vydrzi. Jsem sice mladej, ale najezdim relativne dost km (30 t. rocne - i kdyz ted to bude uz asi min) a vyhody Breaku i HDi vyuzivam pomerne casto. No pokud to nikde neotocim tak mam akorat obavu o motor a to by sel popripade jinej. No a za ty 3 roky? Sam nevim, je proti mymu mysleni kupovat tu samou vec 2x, ale neni asi nic jinyho, co by me zaujalo a 407 je jeste mpc draha :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, jestli další auto, až doslouží 405ka s 305kou, bude Peugeot. Jedinej model, kterej bych byl schopnej ještě akceptovat, je 406 Break buď s 2.0 HDi 80kW nebo 2.2 HDi:myslim Jinak mě Peugeot moc nepřesvědčil o kvalitě novějších modelů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá anketa. Když tak nad tím přemýšlím tak u mě to taky jednožnačný není, Peugeoty jsem si tak nějak zamiloval, proto by to bylo asi těžký rozhodování, hlavně starší modely po stránce designu, ale z těch nejnovějších modelů už mě moc nelákají (viz u mě třeba 308, 207SW). Pokud Peugeot, tak jedině 207 3dv., líbí se mi i 407 SW. Ale kdyby to nebyly asi tihle dva, tak jdu nejspíš jinam. S největší pravděpodobností VW :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...