Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Virtual Tuning


Guest PeS16

Recommended Posts

Zdravím, přijel jsem ze školy a nemám co na práci tak jsem si trošku pohrál s mojí Lentilkou... doufám že se bude líbit a jestli něco máte tak se taky pochlubte:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale o těch černých kolech uvažuju od té doby co to mám... a světla bych chtěl taky pořešit... a to bude tak všechno... možná ještě zrcátka:) a brzdový třmeny na žluto:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PeS16

ale o těch černých kolech uvažuju od té doby co to mám... a světla bych chtěl taky pořešit... a to bude tak všechno... možná ještě zrcátka:) a brzdový třmeny na žluto:)

Jo ty kola nevypadají k té žluté vůbec zle. Světla taky ujdou. Zrcátka možná nechat. A komplet celý auto podsvítit žlutou.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrcátka bych zkusil něco jak byli kapky na erku, jn na podsvícení jsem zapoměl... no ale než něco budu kupovat zkusím to přidělat v PS... to druhy světlo mě pěkně s..e ho tam nemužu dostat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PeS16

zrcátka bych zkusil něco jak byli kapky na erku, jn na podsvícení jsem zapoměl... no ale než něco budu kupovat zkusím to přidělat v PS... to druhy světlo mě pěkně s..e ho tam nemužu dostat:D

Myslíš jako zrcátka Beskydy?? No nevím. Hlavně aby se to líbilo tobě. Hlavně to sem pak zase nezapomeň hodit ať se můžeme mrknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...