Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

206 GTI resp m16


VladoHA

Recommended Posts

presne tak, GTI a S16 su takmer to iste, akurat GTI ma cierne perletove zrkadla, narazniky su cele vo farbe vozidla, u s16 som si to nevsimol ci tiez. Inak rozdiel co sa tyka vykonu ziadny, celkovo vzhlad je to to iste,, motor ten isty , aj vybava. Ja mam GTI , predlzene narazniky su u GT verziach . Inak ja som spokojny, nekazi sa, a to je hlavne, vykon to ma dobry, a spotreba, na dialnici takych 8 litrov, mozno trochu menej. Po meste ked slapes, je to samozrejme o dost viac. Ale nic strasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri vytacani je ta spotreba vacsia, ale kludna jazda kolem 8 litrov pohodka, s tym nemam problem, mne sa auto nekazi,takze aj stym som spokojny.

Konfort, to ma, sak to je sportova verzia, a tie samozrejme maju cosi v sebe :) , automaticka klima, vsetko v elektrike, dazdovy senzor , vyhrievane zrkadla, koza, atd, je to rozdiel ako u 1.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CO JA VIEM, ja mam KW2 podvozok, a znizene dost :) ,do ulic je dobre, sak male dobre sa s tym chodi, zrychlenie, no po uprave sa mi podari z 0- 100 pod 7 sekund, ale to treba viac veci upravit. Podla mna je to ddobre autoooo a budes spokojny, inak 1,6 16v su tiez dobre, aj ked je to o poznanie slabsie pri vyssich rychlostiach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RC je super, chcel by som ho, ale je stale este drahy, a za take peniaze, no neviem. Podvozok KW2 - , vyfuk od motora antikor , zvody sportove otvorene, sanie spravene firmou , chip, omedzovac posunuty, zajtra mi pridu iridiove denso sviecky ...

RC je TOP .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...