Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vložení symbolu vedle složky


Marcel.Z

Recommended Posts

Mám dotaz, který jsem nedokázal vyčíst z pravidel. Mám link, který bych chtěl obohatit (zvyditelnit), že je vše O.K., tj. zelenou fajfkou, aby bylo vidět, že se problém podařilo vyřešit. Pokud někdo bude hledat závadu, je časově náročné pročítat vše, co Vám vzejde při hledání třeba slova "palivoměr".

Můj problém v tomto linku se podařilo vyřešit a fajfku tam sice dostanu při odpovědi, ale je vidět jen uvnitř linku, ale není vedle složky při prohlédnutí sekce servis.

Snad popisuji stav srozumitelně a nezamotal jsem se do toho.

Pokud jsem hledal špatně a lze to někde udělat, děkuji za Váš čas.

Marcel.Z

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blahopřeji k pochopení toho, k čemu slouží ona "zelená fajfka".

Skutečně, když jsem jí sem před jistou dobou nahrával, měl jsem představu, že bude uživateli používána k označování vyřešených problémů.

Nicméně od té doby se situace změnila. Zejména v tom, že po jistých špatných zkušenostech byla uživatelům odebrána možnost editace svého příspěvku. A protože se ta "fajfka" zobrazuje pouze v případě, že je použita u prvního příspěvku v tématu, stává se prakticky nepoužitelnou.

Jediné řešení je tedy v tuto chvíli napsat některému z moderátorů, aby tam tu "fajfku" doplnil - udělal jsem to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to četl dobře v případě řešení vyloušení Komisaře. Tam jsem si to přečetl.

Děkuji za doplnění a ještě dodávám, že jsem se obrátil již na Medvěda, ale asi je možné, že je na jarních prázdninách, protože neodpověděl.

Díky ještě jednou. N tento okamžik jsem čekal skoro 7 měsíců a už jsem ani nedoufal, jak píši v posledním příspěvku mého linku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...