Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zeby Pe.Tr??


Devils-night

Recommended Posts

Původně zaslal: Devils-night

Dneska kdyz sem jel domu zhruba ve trictvrte na 4 tak proti me poustela tmave modra 406 jedno auto ktery odbocovalo do zahradnictvi v Libeznicich:super.Podle auta si myslim ze to byl Pe.Tr...je tomu tak?;)

To jsem byl já.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Devils-night

Dneska kdyz sem jel domu zhruba ve trictvrte na 4 tak proti me poustela tmave modra 406 jedno auto ktery odbocovalo do zahradnictvi v Libeznicich:super.Podle auta si myslim ze to byl Pe.Tr...je tomu tak?;)

To jsem byl já.:papa

Přiznej se nám co si byl v zahradnictví dělat. Že tys tam byl za nějakou květinkou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Devils-night

Dneska kdyz sem jel domu zhruba ve trictvrte na 4 tak proti me poustela tmave modra 406 jedno auto ktery odbocovalo do zahradnictvi v Libeznicich:super.Podle auta si myslim ze to byl Pe.Tr...je tomu tak?;)

To jsem byl já.:papa

Přiznej se nám co si byl v zahradnictví dělat. Že tys tam byl za nějakou květinkou?

Marceli , chtělo by to lépe číst:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

No ale že by se stavil s displayem u "emdžeje" v Měšo. to né :aut:D:D

Sorry, ale musel jsem si rejpnout :P;):D

no vzhledem k tomu v jakem stavu je tve auto tak mam ještě několik měsícu čas .:P:D

V tenise se tomu říká "return" ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vzhledem k tomu v jakem stavu je tve auto tak mam ještě několik měsícu čas .:P:D

V tenise se tomu říká "return" ! :D

No myslím, že ode mě to bylo spíš krásné nalití na smeč, které s ihned využil a nedal mi šanci …

Game for Pe.tr :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Jestli měl v přednim nárazníku 4 kulatý očička (v případě, že jel proti tobě) nebo mu vzadu jako obrysovky svítily všechny tři červený pozice (v případě, žes jel za ním), tak jo;)

Rikal sem si ze kdyz blikal na toho co poustel ze mu tam toho sviti nak moc :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Devils-night

Původně zaslal: Dundee

Jestli měl v přednim nárazníku 4 kulatý očička (v případě, že jel proti tobě) nebo mu vzadu jako obrysovky svítily všechny tři červený pozice (v případě, žes jel za ním), tak jo;)

Rikal sem si ze kdyz blikal na toho co poustel ze mu tam toho sviti nak moc :-D

Kde pracuješ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Devils-night

Původně zaslal: Dundee

Jestli měl v přednim nárazníku 4 kulatý očička (v případě, že jel proti tobě) nebo mu vzadu jako obrysovky svítily všechny tři červený pozice (v případě, žes jel za ním), tak jo;)

Rikal sem si ze kdyz blikal na toho co poustel ze mu tam toho sviti nak moc :-D

Kde pracuješ?

Zatim nikde,ale bydlim v Brezinevsi,takze se tady v okoli docela dost pohybuju.;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Marceli , chtělo by to lépe číst:D

Hm...

Sorry, jen jsem to tak prolétl... :)

Původně zaslal: Devils-night

...

tmave modra 406 jedno auto ktery odbocovalo do zahradnictvi v Libeznicich:super.Podle auta si myslim ze to byl Pe.Tr...je tomu tak?;)

Takhle to zní jako bys tam jel ty a to jsem taky stačil přečíst. :)

[upravil dne 15/2/2008 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Devils-night

Dneska kdyz sem jel domu zhruba ve trictvrte na 4 tak proti me poustela tmave modra 406 jedno auto ktery odbocovalo do zahradnictvi v Libeznicich:super.Podle auta si myslim ze to byl Pe.Tr...je tomu tak?;)

Medvede a ty bys mě chtel vzit řidičak a přitom jsem takovej slušnak.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Devils-night

Dneska kdyz sem jel domu zhruba ve trictvrte na 4 tak proti me poustela tmave modra 406 jedno auto ktery odbocovalo do zahradnictvi v Libeznicich:super.Podle auta si myslim ze to byl Pe.Tr...je tomu tak?;)

Medvede a ty bys mě chtel vzit řidičak a přitom jsem takovej slušnak.:D

Řidičák jsem Ti chtěl brát za něco zcela jiného (a ještě k tomu ne já, jen jsem Tě upozornil, že v místě, kde tys v neděli uháněl po Klatovech cca 90 se velice zhusta měří, takže by Ti ho mohl vzít někdo zcela jiný).

ALE NĚKTERÝM POUŠTĚČŮM BYCH OPRAVDU ŘIDIČÁK BRAL, ZEJMÉNA TĚM, KTEŘÍ NA LETNÉ PŘI JÍZDĚ OD SPARTY DO VELETRŽNÍ POUŠTÍ PROTIJEDOUCÍ TRAMVAJE, AČ TA JE NA VEDLEJŠÍ - ZACPOU TOTIŽ KŘIŽOVATKU TAK, ŽE SE Z TOHO ZPAMATOVÁVÁ I NĚKOLIK INERVALŮ SEMAFORU (PŘITOM KDYBY KŘIŽOVATKU PROJELI JAK PRAVIDLA POVOLUJÍ, TAK TRAMVAJ MEZI INTERVALY DOKÁŽE V POHODĚ DO KŘIŽOVATKY VJET A VŠE JE O.K.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Devils-night

Dneska kdyz sem jel domu zhruba ve trictvrte na 4 tak proti me poustela tmave modra 406 jedno auto ktery odbocovalo do zahradnictvi v Libeznicich:super.Podle auta si myslim ze to byl Pe.Tr...je tomu tak?;)

Medvede a ty bys mě chtel vzit řidičak a přitom jsem takovej slušnak.:D

Řidičák jsem Ti chtěl brát za něco zcela jiného (a ještě k tomu ne já, jen jsem Tě upozornil, že v místě, kde tys v neděli uháněl po Klatovech cca 90 se velice zhusta měří, takže by Ti ho mohl vzít někdo zcela jiný).

ALE NĚKTERÝM POUŠTĚČŮM BYCH OPRAVDU ŘIDIČÁK BRAL, ZEJMÉNA TĚM, KTEŘÍ NA LETNÉ PŘI JÍZDĚ OD SPARTY DO VELETRŽNÍ POUŠTÍ PROTIJEDOUCÍ TRAMVAJE, AČ TA JE NA VEDLEJŠÍ - ZACPOU TOTIŽ KŘIŽOVATKU TAK, ŽE SE Z TOHO ZPAMATOVÁVÁ I NĚKOLIK INERVALŮ SEMAFORU (PŘITOM KDYBY KŘIŽOVATKU PROJELI JAK PRAVIDLA POVOLUJÍ, TAK TRAMVAJ MEZI INTERVALY DOKÁŽE V POHODĚ DO KŘIŽOVATKY VJET A VŠE JE O.K.)

no, ono my jsme jeli kousek za váma (cca 5 - 10 min) a na výjezdu t Klatov stála policejní koktáfka s radarem :) Buď jste si jí nevšimli nebo tam parkla chvili po vás

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blizzarde, Pe.Tr nás nepředjížděl na výjezdu z Klatov (tam opravdu stáli v protisměru poliši), ale už z kopce od pumpy k prvnímu malýmu kruháku (dvojpruh z hezkýho kopečka, fakt tam bejvaj´dost často).

Jinak gratuluju k new caru

[upravil dne 19/2/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Blizzarde, Pe.Tr nás nepředjížděl na výjezdu z Klatov (tam opravdu stáli v protisměru poliši), ale už z kopce od pumpy k prvnímu malýmu kruháku (dvojpruh z hezkýho kopečka, fakt tam bejvaj´dost často).

Jinak gratuluju k new caru

[upravil dne 19/2/2008 Medvěd]

předjíždět se má rychle . Ale jinak jezdim tak že bych mohl dělat pro Besip:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...