Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vysvětlení závad ?


aaischa

Recommended Posts

Ahoj,

trošku by mě zajímalo víc k následujícím závadám viz obrázek.. jde mi o to či je to normální prostě klídek nebo dobudoucna to znamená blížící se opravu něčeho :myslim a taky pro informaci.. :)

401 ? ( nemam tušení ) vůle neni...

410 ? ( že by zadní náprava ? už je trošku načlá ale auto stojí rovně, eště něco najezdí pak počítám repas...nebo něco jinýho - vnější jehlový ložisko už bude nejspíš přirozpadlý, je tam znatelná vůle )

510 koroze ... ?

603 nízká svítivost vysvícený "stříbro" vevnitř ?

707 sákne olej jasný

802 díra žádná ale chápu

526 tak to mi neni nijak jasný...? děravá neni ani rezavá...

kuju

[upravil dne 15.2.2008 aaischa]

post-0-14109599017601_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nsa chystam na STK za 2 tyždne ale ma zaujima ako je to s emisiami lebo bola taka hlaška že su už neni povinne lebo že policia nemože kontrolovat tento stav a na to maju tu pojazdnu srandu tak neviem čo vlastne či si mam hned urobit pri tych STK aj emisie alebo to fakt už neni povinne vie niekto teda samozrejme na slovači neviem ako to mate v susedctve :D wdaka:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: faget1

ja nsa chystam na STK za 2 tyždne ale ma zaujima ako je to s emisiami lebo bola taka hlaška že su už neni povinne lebo že policia nemože kontrolovat tento stav a na to maju tu pojazdnu srandu tak neviem čo vlastne či si mam hned urobit pri tych STK aj emisie alebo to fakt už neni povinne vie niekto teda samozrejme na slovači neviem ako to mate v susedctve :D wdaka:myslim

maš pravdu v tom, že policajti naozaj nemohli kontrolovať emisie, ale to bolo asi tak pol roka dozadu,lebo im chýbala vykonávacia vyhláška ale veľmi rýchlo to napravili, takže emisie už opäť kontrolujú, MV SR vydalo chýbajúcu vykonávaciu vyhlášku ale číslo Ti nepoviem

[upravil dne 16.2.2008 PaloLM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč ses toho technika nezeptal ??

Já když chodím na STK tak se ho zeptám, co bych asi tedy v budoucnu měl dle jeho názoru opravit, sice mi tam taky psal /u starýho wehiklu /fávo/ - netěsnost budka - dodnes jsem nepochopil, co to znamená ??

Ale taky mi řekl, že by tam něco napsat měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale teďka po těch průserech na některej STK - kdy tam wehikl vůbec nebyl, se uvažuje o snímání kamerami a současném provádění STK a návaznosti na zjišťování hodnot - tak nám asi budou přetáčet dýzláky.......... :myslim :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

No ale teďka po těch průserech na některej STK - kdy tam wehikl vůbec nebyl, se uvažuje o snímání kamerami a současném provádění STK a návaznosti na zjišťování hodnot - tak nám asi budou přetáčet dýzláky.......... :myslim :myslim

já višel v emisích dle výpisu celkem dosti dobře, takže by se to přežilo 5340 ot/min kouřivost 0.42 limit dle TP 1.40, limit dle dle normy 1.61, před emisema čerstvě měněnej rozvoďák...páč tam byl kdoví jak dlouho a trochu volnější..

no s těma kamerama tak to :myslim:grr a kdo to jako bude stíhat všechno sledovat ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

A proč ses toho technika nezeptal ??

Já když chodím na STK tak se ho zeptám, co bych asi tedy v budoucnu měl dle jeho názoru opravit, sice mi tam taky psal /u starýho wehiklu /fávo/ - netěsnost budka - dodnes jsem nepochopil, co to znamená ??

Ale taky mi řekl, že by tam něco napsat měl.

nezeptal sem se proto že přez kolegu z P-C sem dostal doporučení na jeden servis, dělaj tam 205ky běžně, nikdo na tebe nekouká jako že máš ten nejvěčí krám .... kerej na auto jukne, brzdy atd, přistaví na STK, vyřídí... a byl sem dosti spokojen, příjemný jednání solidní cena 295Kč/hod včetně DPH za práci... výměna jednoho zadního válečku v bubnu kerej tek, napuštění nový kapaliny.. prostě pár věciček... závady typu A mě nijak extra "netrápěj"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

no s těma kamerama tak to :myslim:grr a kdo to jako bude stíhat všechno sledovat ??

Já myslím, že není třeba nikoho, kdo to bude "všechno" sledovat. Stačí, aby záznam byl uložen a lehce si ho mohl "někdo" prohlédnout. Taktéž nemám radost, když se přetáčejí diesely, ale na druhou stranu, k čemu jsou teda ty emise, když se to stejně vosírá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: aaischa

no s těma kamerama tak to :myslim:grr a kdo to jako bude stíhat všechno sledovat ??

Já myslím, že není třeba nikoho, kdo to bude "všechno" sledovat. Stačí, aby záznam byl uložen a lehce si ho mohl "někdo" prohlédnout. Taktéž nemám radost, když se přetáčejí diesely, ale na druhou stranu, k čemu jsou teda ty emise, když se to stejně vosírá?

nechapu proč sou při takhle nereálnejch otáčkách :( zas na druhou stranu jednou za dva roky to přežije ( doufám ) ikdyž by bylo mnohem rozumnější mít nějakou tabuilku na otáčky kerý sou zapsaný v TP jakožto maximální výkon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...