Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SERVISBOX


rolis7

Recommended Posts

Ahojte.

Som tu takmer nový, preto Vás prosím o radu. Dostal som sa pomocou tohto fóra na stránku SERVISBOXU peugeot a po radách,

ktoré som tu našiel a zaregistrovaní sa nemôžem na tejto stránke nikde dostať. Sú tam aj bezplatné služby, ktoré mi tiež nechce sprístupniť. Poraďte mi prosím nejakú fintu, aby som môhol tieto služby využívať. Moja registrácia prebehla korektne, na prihlásenej strane sa normálne zobrazí moje meno.

Ďakujem. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

nevím ja zadám udaje a potvrdím a hned se tam dostanu.Kliknu na náhradní díly a taky se mi to otevře a brouzdám,takže kde máte chybu nevím bohužel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rolis7

Ahojte.

Som tu takmer nový, preto Vás prosím o radu. Dostal som sa pomocou tohto fóra na stránku SERVISBOXU peugeot a po radách,

ktoré som tu našiel a zaregistrovaní sa nemôžem na tejto stránke nikde dostať. Sú tam aj bezplatné služby, ktoré mi tiež nechce sprístupniť. Poraďte mi prosím nejakú fintu, aby som môhol tieto služby využívať. Moja registrácia prebehla korektne, na prihlásenej strane sa normálne zobrazí moje meno.

Ďakujem. :myslim

a dáváš tudle adresu? http://public.servicebox.peugeot.com/

tady to funguje po přihlášení česky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...