Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spokojenost?


třídvířko

Recommended Posts

Zdar třistadevítkáři.Jak jste se svými vozi spokojeni?Právě jsem docílil na počítadle km 513000 a to u 1,9D.Musim říct,že mě vždycky každej strašil,že diesel v zimě nestartuje,ale i přes tyto úctihodné kilometry,musim říct,že jsem vždycky natočil a bez velkých trápení.Tak proto se ptám,jestli je to normální a nebo jestli mám jedno z těch jak se říká povedenejch motorů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam sice nalitano na 1.8D jen 195 000 ale na motor se krom rozvodu a oleje nemuselo za poslednich 5 let sahnout. Fakt super auto. Dokonce mi prijde ze v zime startuje lip nez v lete a to v zime stoji chudak venku na mrazu. Takze muzu jen doporucit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo,mám ho jen pod přístřeškem kde je stejně jako venku a mráz nemráz,vždycky chytne a to mi odešla jedna žhavka,takže momentálně startuji na tři.Dnes ráno teploměr ukazoval -11 a chytnul...Jsou to povedený motory.Mám ještě HDi,zatim 113 tisíc.Jestlipak se na tyhle motory natočí taky nějakejch 500 tisíc....???Uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: třídvířko

Jojo,mám ho jen pod přístřeškem kde je stejně jako venku a mráz nemráz,vždycky chytne a to mi odešla jedna žhavka,takže momentálně startuji na tři.Dnes ráno teploměr ukazoval -11 a chytnul...Jsou to povedený motory.Mám ještě HDi,zatim 113 tisíc.Jestlipak se na tyhle motory natočí taky nějakejch 500 tisíc....???Uvidíme

Neboj, natočí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to kapa: kdyby mě s 309 nesestřeli ve Francii němec, určitě bych u tebe žebrinkoval.To mě donutilo ke změně.Měl jsem r.v.93 a za žádný prachy bych ji nedal.Bouranou a opravovanou jsem zavrhnul.Až pojedu kolem, tak dám vědět. 1,8 v TD to je asi sakra dobrá volba.Dneska dávají koně na víc a hned k tomu kvanta železa.Dynamika roste sakra pomalu, to mohu potvrdit. 960 kg to byl tryskáč s dneším motorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,8 TD jsem měl a docela mě holka vycvičila - holt svařenec ze dvou, ale je fakt že motor s tím autem lítal. Jen je tam trošku nevýhoda, že tohle auto má GTIčkovou přední nápravu, z čehož vyplývá spodní rameno někde kolem 4000 Kč (přesně si už nepamatuju, ale byla to fakt taková podobná suma).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 309 1,3karbec rv86 a mam natocino 280 000Km a motor slape jako hodinky....jede bez vody, oleje a hlavne startuje i pri -25stupnu....best of podvozek a jizdni vlastnosti...problem je se zadni napravou a obcas zatuhla prevodovka...to je fakt neduh tehle super aut a taky hus se na mim dablovy podepsal zub casu takze koncim s 309 a jdu do 405.....Kral je mrtev,,,at zije Kral:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to toro: ty 309 jsou v jižních čechách u Tábora , ale musím uznat ,že ta 309TD je fakt slušný žihadlo (sice \"jen\" 57kW ale lehký auto ) ,když jsme se v neděli vraceli od Nymburka (tam se koupila) , tak jsem šlapal na plyn docela slušně abych se udržel za ním . Bude potřeba ještě motor trochu seřídit (víc kouří při akceleraci) ale časem to bude slušný kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...