Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Original autoradiopřehravač 306


vendelinek

Recommended Posts

Chlapi,potřebuju poradit s radiem.Normalně všechno hraje,stanice dou naladit,přehravač taky de,ale.....přestalo svítit podsvícení ovládání čudlíků na radiu a aby to nebylo málo,tak nejde ani displej,takže když ladim nějakou stanici ,nevim jaká to je.Chtěl sem zkusit radio vyndat(vytahnout)ale drží jako svině,nevim jak na něj,abych ho nerozbil eště víc než je.Co stim ?Hledání sem použil,ale nic sem nenašel.Díky za rady

dscn9982es5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: noradek

Podívej se až ho vysuneš tak jestli to maš spravně zapojeny do konektoru,to podsvícení je oranžovej kablík,ja ho měl ulomenej a taky mi to nesvítilo jako tobě.

Je to origo a po 1 majiteli a ráno do práce to eště šlo,přestalo to fungovat aš odpoledne ,když sem jel z práce a z města z nákupu domu,tak by to snad mohlo bejt tim kablíkem.Díky o víkendu se na to mrknu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Původně zaslal: noradek

Podívej se až ho vysuneš tak jestli to maš spravně zapojeny do konektoru,to podsvícení je oranžovej kablík,ja ho měl ulomenej a taky mi to nesvítilo jako tobě.

Je to origo a po 1 majiteli a ráno do práce to eště šlo,přestalo to fungovat aš odpoledne ,když sem jel z práce a z města z nákupu domu,tak by to snad mohlo bejt tim kablíkem.Díky o víkendu se na to mrknu

Tak nekouknu,teď sem si uvědomil,že nebude čas,máme přípravu na žranici a chlastaví,vdala se mi dcera,tak to se musí zapít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tymi radiami nieco je. ja mam take iste radio. pred dvoma rokmi som ho vybral z auta s tym ze fungovalo ale kupil som si lepsie a hlavne cd-ckove. tak som ho vybral a odlozil do garaze na policu. ked mi rozbili auto, predal som ho. prisiel pan, ze ma podobne a ze mu nefunguje a ze chce druhe. kupil ho, ale nevedeli sme ho vybrat von, a teda ani vyskusat. dal som mu ho ze to vezme do servisu kde vyberu radio a daju toto. po dvoch tyzdnov mi vola ze to tam konecne dal a ze nefunguje. v jeho aute som ziaden problem s kabelazou nenameral, tak som mu vratil peniaze. ale je to divne. jeden den to funguje a potom neskor, bez toho aby sa nieco stalo to prestane fungovat.

asi tam su nejake nekvalitne kondenzatory. a to sposobuje tie problemy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem s tím rádiem spokojený, akorát sem si ho musel po koupi auta nechat odkodovat. Podsviceni mi taky jde jenom napůl, ale chytá dobře všechny stanice a hraje taky slušně. S tím vytáhnutím sem měl taky problém a celkem sem u toho aj podřel palubku. Použil sem na to takové plechové pásky co byly u univerzálního centrálu k uchycení servomotorků, měly přesnou šířku, akorát sem je musel trochu ohnout, aby uvolnily tu západku, co drží rádio aby nevyjelo ven z palubky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte.

Sem tam nejaké rádio opravím, takže aj ja prispejem k tejto téme svojou troškou.

Ak nie je problém s prípojnou kabelážou, ako sa tu spomínalo, tak 90% porúch

podsvietenia autorádii je v malých žiarovočkách (alebo LED diodach, podľa modelu),

ktoré túto funkciu plnia a sú rozmiestnené pod tlačidlami a displayom. Pozor ale

pri výmene na ich voltáž a prúdový odber. Niektoré sú na 12 voltov a niektoré na 6 voltov

a samozrejme môžu byť pre rôzne prúdy. Najlepšie je premerať žiarovku, ktorá ostala

dobrá (málokedy sa vypália všetky naraz) a podla nej kúpiť a založiť novú.

Čaute a vela zdaru:papa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dscn9982cp9.jpg

Neska ráno sem zjistil,že kdyš silně tady zmáčknu,tak se podsvícení rosvítí,a když to pustim ,tak to zhasne,vypadá to ,že je tam někde špatnej spoj,ale displej nende,no hlavně že to hraje,budu to řešit aš budu mít víc času,zatim díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem ho zkoušel vyndat,někde to drží jako přibitý,nevyndal sem ho,bojoval sem s tim asi půl hodky,a pak sem to vzdal,protože sem si všim ,že sem podrápal ten plast okolo,a to se mi teda nelíbí.Nechám to asi bejt,hlavně že hraje,díky za informace

asi tam někde vevnitř bude špatnej některej kabílek,samotný nende zapnout,ani zesilovat zvuk a přepínat stanice,zapíná se samo po klíču a páčkou pod volantem se nechá přepínat na stanice a zesilovat,akorát ,že nesvítí displej,to snad oželim,ale jinak hraje dobře

[upravil dne 20.2.2008 vendi.stejskal]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Tak sem ho zkoušel vyndat,někde to drží jako přibitý,nevyndal sem ho,bojoval sem s tim asi půl hodky,a pak sem to vzdal,protože sem si všim ,že sem podrápal ten plast okolo,a to se mi teda nelíbí.Nechám to asi bejt,hlavně že hraje,díky za informace

asi tam někde vevnitř bude špatnej některej kabílek,samotný nende zapnout,ani zesilovat zvuk a přepínat stanice,zapíná se samo po klíču a páčkou pod volantem se nechá přepínat na stanice a zesilovat,akorát ,že nesvítí displej,to snad oželim,ale jinak hraje dobře

[upravil dne 20.2.2008 vendi.stejskal]

Ahoj Vendi, tak to jsi na tom stejně jako já. Taky zkoušel, taky trošku podrápal, taky nevyndal. Ale je pravda, že jsem to zkoušel ještě před přečtením tohoto návodu, o víkendu to ještě zkusím. Já mám úplně stejné rádio co ty, ale zlobí mě trošku jináč. Když pustím radio, tak sice stanice přijímá, ale do toho v něm ještě šíleně chrčí a píská, jako by byl mizerný signál. Dělá to u všech stanic. Rozdělal jsem plast pod ním, koukal ze spod za rádio, anténa je zasunutá dobře. Nu uvidím zda se mi ho podaří vysunout, třebas se umoudří. Pokud ne, někam ho šoupnu na opravu. Krom toho mi také nevítí podsvícení půlky tlačítek, ale to snad ani neřeším. Kazeta hraje OK.

Pokud se mi nad ním podaří vyzrát, dám vědět.

Zdarec P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: piloun

Původně zaslal: vendi.stejskal

Tak sem ho zkoušel vyndat,někde to drží jako přibitý,nevyndal sem ho,bojoval sem s tim asi půl hodky,a pak sem to vzdal,protože sem si všim ,že sem podrápal ten plast okolo,a to se mi teda nelíbí.Nechám to asi bejt,hlavně že hraje,díky za informace

asi tam někde vevnitř bude špatnej některej kabílek,samotný nende zapnout,ani zesilovat zvuk a přepínat stanice,zapíná se samo po klíču a páčkou pod volantem se nechá přepínat na stanice a zesilovat,akorát ,že nesvítí displej,to snad oželim,ale jinak hraje dobře

[upravil dne 20.2.2008 vendi.stejskal]

Ahoj Vendi, tak to jsi na tom stejně jako já. Taky zkoušel, taky trošku podrápal, taky nevyndal. Ale je pravda, že jsem to zkoušel ještě před přečtením tohoto návodu, o víkendu to ještě zkusím. Já mám úplně stejné rádio co ty, ale zlobí mě trošku jináč. Když pustím radio, tak sice stanice přijímá, ale do toho v něm ještě šíleně chrčí a píská, jako by byl mizerný signál. Dělá to u všech stanic. Rozdělal jsem plast pod ním, koukal ze spod za rádio, anténa je zasunutá dobře. Nu uvidím zda se mi ho podaří vysunout, třebas se umoudří. Pokud ne, někam ho šoupnu na opravu. Krom toho mi také nevítí podsvícení půlky tlačítek, ale to snad ani neřeším. Kazeta hraje OK.

Pokud se mi nad ním podaří vyzrát, dám vědět.

Zdarec P.

Tak ahoj bratře,už sem si myslel,že ste se odstěhovali někam do teplejch krajin,dlouho si se neozval a díky ,uklidnil si mě ,že v tom nejsem sám

:potlesk:potlesk:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Vendi, měl jsem úplně stejnej problém.Musíš si vyrobit dva plíšky, šířka asi centimetr a konce asi dva mm zahnout kolmo nahoru. Opatrně nasuň pod rádio a asi dva cm hluboko je zahákni za rádio a vytáhni. To že nejde podsvětlení a display, tak to je příčina že je utrženej kontakt od konektoru čelního panelu. Utrhne se jak páčíš rádio ven. Chce to jen rozdělat a znovu přiletovat a pojede to. Měl jsem to samé. Tak hodně štěstí. Čau Peca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec P.

Tak ahoj bratře,už sem si myslel,že ste se odstěhovali někam do teplejch krajin,dlouho si se neozval a díky ,uklidnil si mě ,že v tom nejsem sám

:potlesk:potlesk:papa:papa

Do teplejch krajin ne, ale vůbec by mi to nevadilo. Jen jsem měl teď menší změny v práci, tak jsem trošku vůbec nic nestíhal.

Sám v tom nejsi, radio už mě zlobí celkem dlouho. Dám ti vědět, jak jsem dopadl, zda se mi ho zadaří vyndat.

Čágo :papa

PS: Pája se Standou :super:super:super Koukali jsme na fotky, bomba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peca.Dvorak

Ahoj Vendi, měl jsem úplně stejnej problém.Musíš si vyrobit dva plíšky, šířka asi centimetr a konce asi dva mm zahnout kolmo nahoru. Opatrně nasuň pod rádio a asi dva cm hluboko je zahákni za rádio a vytáhni. To že nejde podsvětlení a display, tak to je příčina že je utrženej kontakt od konektoru čelního panelu. Utrhne se jak páčíš rádio ven. Chce to jen rozdělat a znovu přiletovat a pojede to. Měl jsem to samé. Tak hodně štěstí. Čau Peca

To podsvícení mi přestalo fungovat mnohem dříve, než jsem se pokoušel rádio vyndat.

Náhodou fotky toho utrženýho kontaktu nemáš!!??? Abych věděl kde začít hledat po příčině kdyby se mi ho zadařilo vyndat. Případně kdyby někdo měl zkušenosti s výměnou žárovek pod tlačítkama, sem s návodem (tedy pokud to nevyžaduje hodinářskou práci). I když, abych řekl pravdu, mě spíše trápí to pískání při příjmu jakékoli stanice. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peca.Dvorak

Ahoj Vendi, měl jsem úplně stejnej problém.Musíš si vyrobit dva plíšky, šířka asi centimetr a konce asi dva mm zahnout kolmo nahoru. Opatrně nasuň pod rádio a asi dva cm hluboko je zahákni za rádio a vytáhni. To že nejde podsvětlení a display, tak to je příčina že je utrženej kontakt od konektoru čelního panelu. Utrhne se jak páčíš rádio ven. Chce to jen rozdělat a znovu přiletovat a pojede to. Měl jsem to samé. Tak hodně štěstí. Čau Peca

Tak fajn,kouknu na to,jak budu mít chvilku,teď sem docela slušně nachcípanej a mám stejně odpolední,jak to pude a podle počasí,tak se juknu,díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...