Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Po vybití autobaterie problém s oknem...


Pietro

Recommended Posts

Zdravím Vás,

měl bych prosbu o radu. Moje 406 týden stála a pravděpodobně se vybila komplet baterka. Auto jsem nastartoval přes baterku v autě přítelkyně a teď startuje v pohodě. Ale od té doby, když auto zamknu a pak ještě stisknu nadstandart uzamčení, tak mi sjede okénko u spolujezdce na úroveň cca 10 cm nad spodek rámu okna. Věděl by někdo poradit co s tím?

Díky, Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za pomoc, tohle všechno jsem zkoušel. Je tam (asi) systém proti přiskřípnutí, takže jsem dle manálu, sjel s oknem až dolů, pak zhruba po 5 cm jsem ho posouval nahoru a zavíral. Několikrát. Ale nepomohlo to. Ještě uvidím co bude až tam dám novou čerstvou baterku.

Díky, Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterka s tym nic nema myslim ked je nabita-auto norm startuje.

Ja mam podobny problem tiez s oknom spolujazdca. Stiahnut ide normalne ale hore sa dvyhne asi do polky a potom sa vraca spat dolu. Pri nadstandard uzamikani sa ale nehybe ak je zavrete. Servisak z Peugeotu podela ze mam zly snimac polohy na motore okna a pomoze len vymena.

Verim tomu ze ak sa to da rozobrat tak to pojde nejak opravit ale nebol zatim cas

Původně zaslal: Pietro

Díky za pomoc, tohle všechno jsem zkoušel. Je tam (asi) systém proti přiskřípnutí, takže jsem dle manálu, sjel s oknem až dolů, pak zhruba po 5 cm jsem ho posouval nahoru a zavíral. Několikrát. Ale nepomohlo to. Ještě uvidím co bude až tam dám novou čerstvou baterku.

Díky, Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...