Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306-dálkový ovladač na klíči


Smeták

Recommended Posts

Zdavím.Mám takový drobný problém.Nefunguje mi dálkáč.Původní majitel mi dal ovladače a oba jsou bez čudlíků a nefunkční.Shánín od někoho klíč s dálkou a pak bych to nechal přeprogramovat v servisu Peugeot.Řekli mi,že by to mělo jít bez problémů.Kódy mám.Nemáte někdo?Nechce se mi dávat 3500Kč za nový.Je to na 306 r.v. 2000.Radiový přenos(viz obrázek).Díky za odpovědi.:papa

[upravil dne 14/2/2008 Smeták]

post-0-14109599012343_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ v tomto případě bych volil asi nový alarm ! Osobně mi to taky nefunguje a ani neuvažuji o opravě.. Raději něco ušetřím a nechám nainstalovat nový alarm, který bude mít větší zabezpečení. dost uvažuji o Magicar, ale ten je trošinku dražší no :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Diesel:

Montáž dělám sám, ale zatím to nemám hotovo - nepřeje mi čas ani počasí, během tohoto týdne to snad dodělám a dám vědět. Zatím sem jenom odpojil původní řídící jednotku a na zkoušku přepojil novou a zdá se že nebude s ničím problém. Teď jenom vybrat vhodné umístění pro otřesový snímač, sirénu, tajné (vypínací) tlačítko a signalizační diodu. Až to dodělám můžu podat víc informací, případně přímo zakreslit který kabel kam připojit, dělám to dle schématu el. v knížce JAK NA TO? a schématu k centrálu (překlad je nepřesný - chybně přeložený, ale v balení je i originální návod a ten je v pohodě.) Vystřelovací klíč v ovladači je ale hodně velký, volil bych spíš už jenom ovladač a připnout ke klíči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Centrál funguje, řídící jednotka osazena na místě původní ŘJ - vešla se tam akorát. Jediné co sem nerozjel, že centrál na klíč, takže když odemknu klíčem, tak se ostatní dveře neodemykaj, dálka funguje O.K, ale asi to tak nechám. Teď už zbývá jenom natahat kabeláž ke dveřnímu spínači, siréně, signalizaci směrovek a nějaké restart tlačítko a modrou diodu - vysoce svítiva (jak spustí alarm tak bliká v autě modré světlo). Teď sem se snažil celý týden sehnat nějaké barevné kabely, at se v tom trochu vyznám, ale všude mají jenom klasickou černo-červenou dvojlinky nebo bílé, tak sem nakoupil barevné izolačky a poznačím si tak kabely po půl metru. Akorát teda nevím kam osadit sirénu (u motoru moc místa není) a kama tam vubec protáhnout kabely. Ale aby byla dobře slyšet, nikam jinam ji dát nemůžu (z kufru jde slyšet málo). Otřesové čidlo snímá dobře, stačí kopnout do pneumatiky a alarm na pět vteřin houkne, podruhé houká půl minuty, potřetí než ho někdo vypne, jde nastavit intenzita snímání otřesu. Dneska je konečně hezky, tak du pokračovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už sem to dodělal. Všechno funguje jak má, jenom někdy zlobí dveře od řidiče, ale dělalo to už dřív, chyba bude někde v originální kabeláži nebo v konektoru dveří, občas nezamknou nebo neodemknou. Jinak sem zatím nikde nenašel vhodný průchod kabeláže do motorového prostoru, určitě kvůli tomu nechci zhazovat palubku. Tak sem prozatím provedl takovou prasárnu, že sem kabel natáhnul venkem přes dveře do blatníku a dál. Sirénu sem osadil hned vedle plnící hrdla kapaliny do ostřikovačů a vše funguje dobře. Kabeláž od řídící jednotky za zadní sedačkou sem tahal pod kobercem u prahu přes kryt B sloupku a dále pod kobercem, pod středovým panelem až pod koberec řidiče a z tama k lukasům, dveřnímu spínači a pak prasácky k siréně. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro protažení kabelu k motoru jsem vrtal díru - koukni se sem :

Jsou tam fotky. Je to na pravé straně auta, je tam také sání vzduchu do topení. U spolujezdce jsem vyndaval spodní kastlík (nemám tam airbag), aby tam byl lepší přístup, vrtal jsem napřed menším vrtákem od motoru.

[upravil dne 25.2.2008 jirkafous]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...