Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Subwoofer SAL 10 WRC


Yantschi

Recommended Posts

nazdar mal som tento SAL nieje to niečo extra trochu som bol sklamany ale inak na to čo požaduješ to stači myslim uplne bohate lebo to zvyraznenie hlbokych frekvecii ma dobre len ked som ho pridal dak vnutri to docela ušlo až na to že sa všetko tiaslo a prišerne rezonovalo a zvonku bolo skor ako bass počut rezonanciu kufra :D:D:D

ale hovorim pri vyžšom volume inak sa to chovalo celkom slušne predal som ho s autom lebo do hatchbacku by mi to fakt zabralo pol kufra tak teraz uvažujem o niečom menšom a vykonnejšom inak sa to dalo počuvat a neni to neako extra drahe treba počut

http://www.somogyi.sk/jsp/folap.jsp?oldal=cikk&pozicio=01.01.02.01&cikk=7093

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: numeros77

tvrdi sa ze Sinus Live sl 240 (ovaly) maju dobru bassovu stranku a maju shopnost nahradit 25 cm woofer len ich musis mat na zosiku...nad takouto variantou ste nerozmyslali???len ich treba dat do spevneneho plata...

yo spevnene plata som robil ale už sa mi to moc nepozdava hlavne u 5dverovych autí lebo je to trošku hazard pri nehode to vraj seka hlavy preto asi radšej do hatchbacku neaku tubu alebo škatulu do kufra :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: numeros77

ked plato spevnis zo spodu nemalo by sekat hlavy...myslim si ze to plato co mam v aute len tak lahko nevyleti lebo su tam take zarazky a to musis najprv vytlacit hore az potom seka:mrk

ked mysliš može byt ja nehovorim že každe seka hlavy ja som teraz mal trochu na mysli robene plata ked som robil to bolo vždy z hrubej drevotriesky cca 2cm minimalne ked tam chceš datšupu subw napr do 205 som robil to je brrr :D ale ked vraviš spevnene a dobre ukotvene tak snad len maj pravdu nech je to teda ako vraviš a nevyleti :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: numeros77

tvrdi sa ze Sinus Live sl 240 (ovaly) maju dobru bassovu stranku a maju shopnost nahradit 25 cm woofer len ich musis mat na zosiku...nad takouto variantou ste nerozmyslali???len ich treba dat do spevneneho plata...

no otázka je jakej 25cm sub mají nahradit ale obecně je to tak že ovály mají stejně velkou plochu membrány jako 20cm repro, 25cm má samozdřejmě větší ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja viem ze Sinus Live je trieda, ale nechcem kombinaciu zosik+bedne. Len tak pianko. Spravim to tak, ze to najprv vyskusam a ked to bude na p...., tak sa zacnem obzerat po kombinacii zosik+bedne. Ale dik za rady.

Numerous: aky mas subik? Kedy ho chces "vyhadzovat" a kde? Pridem ho chytit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sinus Live 240 su komponentne ovaly takze nemusis skusat kombinaciu zosik+bedna pretoze pojdu aj tak do plata...no neber to doslovne to vyhodenie...chcem to predat...je to woofer Carpower(350 W) a zosik Ground Zero GZRA 2100X...hra to dobre ale casto prevazam batozinu takze chcem mat prazdny kufor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně bych aktivní sub nekupoval, ale zase rozumím kvůli prostoru a financí. Ovály mám prozatím taky v autě a to od firmy POWERBASS a mohu jen doporučit mám ten nejobyčejnější model a hrají skvěle, ale je pravda, že mám na nich ořezané pásmo 100Hz že spíše jen basujou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yantschi

Ozaj Numerous77, toto poznas? Je to relativne blizko pre nas, v Galante: http://www.sega.sk/hifigarage/?Page=72

jasne ze poznam...je to blizsko SA...aj ja som toho nazoru ze aktiv neni dobry...no ale kamos ma tu 800 W a to hra jak besne...ma kombi ale nekedy sa tam neda vydrzat...ked chces drnca tak si to kup...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Uplynul cas a ja som znova mudrejsi a skusenejsi, takze SAL je definitivne zavrhnuty, ako aj hocaky aktivny woofer. Rozhodol som sa pre 4 kanal, zatial su dve alternativny MacAudio Z4200, alebo MacAudio Fearless 4000 a woofer Hertz a znova viac alternativ: EBX300R (resp. EBX250R), alebo Hertz ES300. Co poviete, dobra zmena, nie? Este som sa nerozhodol, ci pasivnu bednu, alebo si bednu urobim sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem chtel neco co bude poradne hrat, ale zaroven nebudu pojizdnou diskotekou .....ma kombinace je nasledujici

radio: sony explod CDX3300 (umi low pass filter dve urovne 80 a 120hz a ma extra zesileni linkoveho vystupu), v kufru blize nespecifikovany zesik a 250w roura starbass a jsem s tim nadmiru spokojen ... vevnitr to krasne hraje aj basuje a kdyz to dam jooo nahlas tak to venku sice slyset je, ale pojizdna diskoteka to v zadnem pripade neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...