Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Seřízení světel - HELP


badisak

Recommended Posts

Zdravím všechny,

nedávno jsem si koupil čirou optiku s Angel Eyes (na mou 206ku r.v.1999), včera jsem ji namontoval, ale když jsem potřeboval seřídit světla, tak jsem narazil na problém.

Jsou to tyto světla:

http://www.tuningshop.cz/predni-svetla-peugeot-206-99-02-cerne.htm

Netuším, jak mám připojit motorek na zvedání světel. Svítím totiž na tlumený pánubohu do oken a opravdu s tím v noci nemůžu jezdit. Na místě,kam by měl jít motorek je takovej otočnej držák (nad ním napsáno ON/OFF) a z něho leze šroub viz foto.

dsc00422cd8.jpg

A já mám motorky, který vypadaj úplně jinak - snandart valeo, tudíž nevím jak to tam dát. Jestli tenhle držák jde nějak vyndat, o to jsem se pokoušel, ale bezúspěšně. Nebo jestli je to nastavení manuální, když je tam ta závitová tyč. Zkoušel jsem s tím točit, ale světlo se ani nepohlo.

NEVÍ PLEASE NĚKDO CO S TÍM?JAKOUKOLIV RADU.

DÍKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Ahoj zkoušel jsi už otáčet tím kolečkem kolem závitovky či to nastavit normálně manuálně přez ty dva bazmeky kterejma se světla nastavujo?a jestli to nejde tak ani jinak tak bych jim to hodil na hlavu píšou že to stačí vyměnit a hotovo o tom ,že tam mají bejt nějaký nestandartní motůrky tam nemaj ani zminku :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravděpodobně by jsi měl ten velký bazmek oddělat (ON-OFF) , vyvléknout z úchytu ven šroub a místo toho všeho tam navléknout originál motorek. Motorek je připevněn systémem bajonetu, to znamená nastrčit a otočením uzamknout. Tomu by odpovídalo ono značení ON OFF . Když použiješ hledání, najdeš zde přesně postup, jak do paraboly navléknout motorek. Je to trošku krkolomná práce .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...