Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ZRUSIT SWEB!!!!!!


Davy

Recommended Posts

Tak jsem se dnes pripojil na muj webovy prostor na seznamu. a najednou jsem zjistil, ze veskere me obrazky, texty apod. byly smazany!

Obratil jsem se tedy na helpdesk co, že se to vůbec stalo. Bylo mi odpovězeno, že jsem tam měl umístěny nevhodné fotografie, konkrétně se jednalo o nahou ženu, která leže na břiše na stole, okolo několik lahví od alkoholu - prostě s?atá jako kráva.

No a kvůli takové kravině to zruší - hovada.

Tak jsem na webpark - a? žije CENTRUM.

Takže nějaký čas se asi nebudou zobrazovat v mých \"příspěvcích\" obrázky. Omlouvám se všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz se taky na to chystam. Protoze nejakej blbecek kterej cely den sedi za PC a cumi kazdymu na stranky co tam je a pak protoze jemu se to zrovna nelibi tak je smaze - to je fakt svinarna!

Nejvic me vadi, ze jsem tam mel nejky veci o kterych vedeli jenom nejaky lidi (museli znat primej link) tak je taky smazaly. Kdyz jsi zadal adresu na me stranky tak tam se akorat zobrazilo \"STRANKY JSOU VE VYSTAVBE) stav meho ICQ a rekama na PEU CLUB. Jinak zadna stranka. Takze i ty obrazky a veci co jsem tam mel by nekdo videl za predpokladu, ze znam promej link.

SEZNAM jsou hovada. Nyni jsem na Centru tak uvidime. Ale s vlastni domenou pocitam v brzke dobe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo. neni nad zalohy. zjistit takovy obrazky neni zadnej probelm. proste si spravce sedne k vypisu pozadavku a pokud vidi jenom linky na dejme tomu jpg nebo gif soubory tak se mu to musi zdat podezrely a jde to omrknout. nechapu ze to smazali. nereknu, kdyby slo o nejaky pedofily atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...