Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaké zapalovací svíčky k motoru 1.8 16V (81 kW)?


Ladman

Recommended Posts

Jelikož už jsem se na toto ptal v jiném příspěvku, ale odpověděli mi pouze dva :xvul členové (sarkomi:super a Ferry:super), kteří mají stejný motor jako já, jsem nucen založit nové téma:(.

Jakou značku, popř. typ, zapalovacích svíček používáte vy, co máte motor 1.8 16V (81 kW)?:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

me blbnul motor a na diagnostice mi rekly ze mi nejde zapalovani 3. valce po vymene svicek vse OK

Byl jsem v prodejne kde sem jim rekl jaky mam auto a motor a daly mi todle (viz. odkaz prvni prispevek)

http://www.peugeot-club.com/topic/25784-pomoc-marodim-zapalovani-3-valce/

[upravil dne 13.2.08 mitch.mb]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 mitch.mb: A jaký svíčky si tam měl předtím? Díval jsem se na web Autobenexu a tam jsou k naší motorizaci uvedeny dva druhy svíček. Ty, co jsi kupoval a pak RFN58LZ, ty měl dříve Ferry, ale musel je vyměnit, řídící jednotka mu hlásila příliš bohatou směs. U všech motorizací jsou takhle uvedeny dva různé druhy svíček, což nechápu.

[upravil dne 13/2/08 Ladman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

napsal jsem co a jak,každý má svoji značku svíček mne Bosch nepasovali pokud jsem dal orginál Peugeot tak auto jelo lépe.Ale u každého se to může chovat jinak.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Já jsem měl původně beru nějaké čtyřkontaktní,ty byly dobrý, Pak jsem dal origo peugeot asi za jedenáct stovek, líp to určitě nejelo, špatně taky ne. Zklamali me jen tím, že po patnácti tisících odešli, nic extra za ty prachy. Teď mam champion asi za stopade kus podle katalogu na muj motor a nemohu si je vynachválit a hlavně drží. Nikdy více origo peugeot, to raději nejlevnější brisky. Ty champiny prostě jedou skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je raději levný svíčky a často měnit, než ty za šílený prachy a doufat, že něco vydrží. I ty předražený jsou někde lisovaný za korunu kus a tady jim je vyvažujeme zlatem. Viz peugeot - fakt zbytečnost. Myslim že nejlepší svíčka je nová svíčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Voloda58

A co tyhle, prý skutečně jsou dobré http://www.brisk.cz/index.php?page=tuning_premium_lgs.html

Měl jsem tu čest a už nikdy více - vyhodil jsem za ně litr, auto jelo jak traktor, tak jsem je zase vyndal a vrátil původní Eyquem (4-elektrodové) s nimiž to jede jak drak. Brisky nebrat! :bojim:bacha:ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 let později...

Ono je jedno, jaký motor, u atmosfér od 1.0 po 3.0 je OEM stejné. :D 

Já do cabria dal Denzo jednobod a oproti tomu, co tam bylo (nějaký tříbod v hodně špatným stavu), auto znatelně ožilo a klesla spotřeba ... ale pořád je to lenochod. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...