Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

novy kus


Guest stanisko

Recommended Posts

Guest stanisko
Původně zaslal: Drtikoll

Stanisko

děkuji za plánek zapojení. Stále zvažuji origo alarm versus Jablotron.

Jinak tvůj pežůtek je opravdu krasavec! Ať ti dobře slouží !!!

:)

neni nad cim uvazovat...to ako keby si vahal ci do auta miesto navigacie das svokru /tchíni / :roker

a aby nedoslo k omylu to auto na obrazku nie je moje...ja mam to iste ale v ciernom ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie mapy sú stiahnuté odniekaľ z internetu pre Citroen C5/rt3.Oreginál pre Peugeot je vraj problém zohnať.C5 a P307SW majú vraj rovnakú navigáciu.? A čo ten oreginal alarm ?? Treba ho tam doplniť, alebo stačí aktivovať???? Teda ak nie Magicar tak čo mi odporúčaš?(Nechám si rád poradiť-vôbec sa vtom neviznám.)ĎAKUJEM.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest stanisko
Původně zaslal: očko

Tie mapy sú stiahnuté odniekaľ z internetu pre Citroen C5/rt3.Oreginál pre Peugeot je vraj problém zohnať.C5 a P307SW majú vraj rovnakú navigáciu.? A čo ten oreginal alarm ?? Treba ho tam doplniť, alebo stačí aktivovať???? Teda ak nie Magicar tak čo mi odporúčaš?(Nechám si rád poradiť-vôbec sa vtom neviznám.)ĎAKUJEM.....

original nestaci aktivovat...je v ponuke Peugeotu..ale za dost velke peniaze...no a co odporucit...zalezi na tom ake mas poziadavky.

tie mapy ktore koluju na nete su z velkej miery nepouzitelne...treba kupit cez stranku

http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Navteq-NavteqEurope-Site/sk_SK/-/EUR/ViewStandardCatalog-Browse;pgid=31dce3Wq3QdSR0MxOotKzICB0000-EMYhSk7?CatalogCategoryID=S48KCggRI30AAAETkcIFeSpT&ShowAllProducts=YES

pri dnesnom kurze to nie je az take hrozne :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tá stránka mi nejde otvoriť.Kolega z práce kúpil mapy (naviport.de),dal za ne cca 13 500 sk a fungujú vraj na 25%.Už kvoli tomu aj aktualizoval soft. a nič. Alarm aspoň základ.Dvere a pohyb.čidlo.Zatiaľ tam nemám podľa všetkého skoro nič.A čo povieš na zamknutie radiacej páky???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest stanisko
Původně zaslal: očko

Tá stránka mi nejde otvoriť.Kolega z práce kúpil mapy (naviport.de),dal za ne cca 13 500 sk a fungujú vraj na 25%.Už kvoli tomu aj aktualizoval soft. a nič. Alarm aspoň základ.Dvere a pohyb.čidlo.Zatiaľ tam nemám podľa všetkého skoro nič.A čo povieš na zamknutie radiacej páky???

mechanicke zabezpecenie.....nemusim

to je na dlhe pisanie, ale ked alarm tak odporucam Jablotron

http://e-shop.jablotron.sk/index.php?zobraz=produkty&idp=254&id_kategorie=254

popozeraj a skus si vybrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest stanisko
Původně zaslal: očko

Už som si vybral od JABLOTRON GSM autoalarm Athos.Alarm podľa mojich predstáv + oveľa viac....Ešte raz ďakujem za trpezlivosť.Ahóóóóóój.

budes spokojny ... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest stanisko
Původně zaslal: Husky

Ahoj, tak už jsem také mezi Vámi, Peugeot 307 BK, 1,6 HDI 66 kW., zatím 200 km a naprosté nadšení.

gratulujem...vela spokojneho soferovania...hlavne bez buraciek a bez problemov :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

S autem zaplaťpánbu nic, ale při mý neuvěřitelný smůle sem při první jízdě, po asi 30 km dostal šutrem do čelního skla, takže výměna tento čtvrtek. Nikdy se mi to nestalo a přede mnou taky nikdo nebyl...v odbočovacím pruhu vedle nějakej němec...takže radst a euforie ze mě rychle vyprchala.::( Jinak auto naprosto super, motor výborný(66 kW HDI), porovnat s 80 kW HDI to neumím.Ale jezdil sem se 407SW, 2L HDI a to moje se mi zdá živější.

Ještě bych potřeboval poradit něco na mytí - šampon s voskem a něco na čištění Al kol....

[upravil dne 11.3.2008 Husky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Husky

S autem zaplaťpánbu nic, ale při mý neuvěřitelný smůle sem při první jízdě, po asi 30 km dostal šutrem do čelního skla, takže výměna tento čtvrtek. Nikdy se mi to nestalo a přede mnou taky nikdo nebyl...v odbočovacím pruhu vedle nějakej němec...takže radst a euforie ze mě rychle vyprchala.::( Jinak auto naprosto super, motor výborný(66 kW HDI), porovnat s 80 kW HDI to neumím.Ale jezdil sem se 407SW, 2L HDI a to moje se mi zdá živější.

Ještě bych potřeboval poradit něco na mytí - šampon s voskem a něco na čištění Al kol....

ja pouzivam http://www.porzelack.cz/cz/titulka/ su to super pripravky

[upravil dne 11.3.2008 Husky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...