Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nabourané porsche


Recommended Posts

Původně zaslal: Stifler

Čoveče Adraji, to jsi koukal kam, že jsi to do kolegy před tebou takhle navezl??? :D :D :D:aut

no čoveče ,naštěstí to nebylo moje.:bojim To byl kolega z práce. Ještě před tím Porschetem stála tramvaj,která měla svoji nehodu s osobákem. Takže ten s tím porschetem zastavil před křižovatkou,no a kolega co to spůsobil udal důvod : díval jsem se do jízdního řádu. Co dodat,zadíval se asi moc dlouho. :bojim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z papundeklu jsou. Ochranej rám,což je dobrý paradox,začíná těsně za sedačkou řidiče:D:D:D.Takže kdyby se proti mě řítil nákladák,tak máčknu bezpečák a letim mezi lidi:mrk. Jo abych nezapoměl,tak rychlost při nárazu byla 35km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

V Brně máme také tyto šalinky, jsou dvě: Adélka a Barborka :mrk. Ještě jsem neměla bohužel tu čest, se s nima svézt.

Aluško,Vy je máte pojmenovaný?Jestli jsi s nimi ještě nejela,tak si vůbec o nic nepřišla.:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

Původně zaslal: Aluška

V Brně máme také tyto šalinky, jsou dvě: Adélka a Barborka :mrk. Ještě jsem neměla bohužel tu čest, se s nima svézt.

Aluško,Vy je máte pojmenovaný?Jestli jsi s nimi ještě nejela,tak si vůbec o nic nepřišla.:papa

Ju, ju, dopravní podnik si je pojmenoval ;), jestli koupí i třetí, tak by se jmenovat na písmeno C, snad to nebude třeba Cecilka :D :D.

Jakpak to, že jsem o nic nepřišla? To je tak špatné? Jedinné, co mě na tom moc nesedí jsou ty sedadla po stranách jako v metru (jestli to tak ještě máte v Praze). Metrem jsem jela naposledy asi před 10 roky :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ju, ju, dopravní podnik si je pojmenoval ;), jestli koupí i třetí, tak by se jmenovat na písmeno C, snad to nebude třeba Cecilka :D :D.

Jakpak to, že jsem o nic nepřišla? To je tak špatné? Jedinné, co mě na tom moc nesedí jsou ty sedadla po stranách jako v metru (jestli to tak ještě máte v Praze). Metrem jsem jela naposledy asi před 10 roky :( .Ty sedačky jsou hrozné,protože když si sednou lidi proti sobě,tak už je docela problém mezi projít.Jsou hlučné a zbytečně drahé,ale to je věc města.A v metru byli nové vozy kde sedačky byly za sebou,ale to lidem vadilo,tak je začli dělat uprostřed vagonu postaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...