Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

17" - vejdou se?


Lluciano

Recommended Posts

Asi je to dost ohrané...

Jeden týpek tu v bazaru prodává 17ky alu i s letními pneu. Líbí se mi, šel bych do nich.

Ale -

Vejdou se mi na mojí 306, aniž bych musel upravovat blatníky? To fakt dělat nehodlám. Jsou to Dotz Kyalami, 7x17, obutí 205/40. Šířka 7 palců a 205 guma, to je celkem dost. Navíc mají ET25, takže bez podložky to asi nepůjde.

Díky za vaše zkušenosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neviem, ale 17 je asi na 306ku dost, ja mama 15" 195/55 a podvozok teda dostava na nasich cestach, tak isto interier sem tam protestuje :)

Ale mam este jednu malu otazku, ako sa da vlozit do profilu ta mala fotecka auta ako mas??? + nejake udaje o aute... neviem to tam dat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubos77

no neviem, ale 17 je asi na 306ku dost, ja mama 15" 195/55 a podvozok teda dostava na nasich cestach, tak isto interier sem tam protestuje :)

Ale mam este jednu malu otazku, ako sa da vlozit do profilu ta mala fotecka auta ako mas??? + nejake udaje o aute... neviem to tam dat :)

Taky jsem to chvilku hledal a ptal se...musíš do profilu, fotka je na Avatar url, musel jsem jí předtím pověsit někam na web, údaje o autě mám v podpisu. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslím, že je to právě celkem dost, zbytečně moc, sotva se to vejde do blatníků, pokud teda vůbec.

Jen mě prostě zaujaly, alu nový stojí 4500,-, gumy přes dvojku, celý za 16tis je pěkný, zvlášť když po něčem takovým koukám. Ale asi maximálně ty 16tky, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 sa zmestia ale v tvojom pripade musis dat este podlozky. Nehovorim o tom ze mozes zabudnut nato ze si niekto stebou sadne do auta.I tak to bude pekny brutal pre to auto.

17sky sa davaju na tunningovu 306ku ktora sa niekde vystavy. Na jazdenie je to nevhodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...