Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

gurmánské téma


adraj

Recommended Posts

Hodně dlouho jsem přemýšlel,jestli sem vložit toto vlákno nebo né.Tak to teda zkusím,budto to zanikne a nebo se chvilku udrží.Takže téma je : papaní:aut.

Každý má své určité jídlo v oblibě a jiné,které je na druhém konci žebříčku. Takže moje otázka zní ''jaké máte své oblíbené jídlo a jaké jídlo by jste nikdy do úst nevzali a už při jeho vyslovení Vám běhá mráz po zádech?"

Jsou peugotáci vybíraví?:papa

[upravil dne 13/2/08 adraj]

[upravil dne 13/2/08 adraj]

post-0-14109599005107_thumb.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Demo

steak a opekane bramburky +++

--- lečo

jo jinak, kdyz se o nekom rika, ze je to gurmán, tak to znamena zrout

gurmet (gourmet) je labuznik...

[upravil dne 13.2.2008 Demo]

tak jsem velkej gurmán. :D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to musím trošku rozdělit

+ polívky: dršťková, knedlíčková

+ domácí jídlo: steak, svíčková

+ exotické jídlo: krevety, sépie

- polívky: mléčná

- domácí jídlo: rýžový nákyp, žemlovka

- exotické jídlo: ústřice

Chrobáky, štíry, červy jsem nezkoušel, ale rád bych zkusil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

Původně zaslal: macik.83

Kdyz to nejsou mysicky a cvrcci, tak spapam asi uplne vsechno

Tak to si můžem podat ruce. To co je předemnou na stole to sním,kromě talířů a příboru.:D

Jakmile se to prede mnou hybe, nebo dokonce mrka, koncim karieru:D Ale treba sneky jsem papal a byli vyborny:D

[upravil dne 13/2/08 macik.83]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Demo

Chlapci co Vam vadi na semlbábě a nákypu? Nemyslim to nejak osobne, jen by me to zajimalo.

to si taky počkám na odpověd,protože tyto jídla já rád. Doma nikdo nejí rýžový nákyp,ale mám hodnou tchýni:D,která mi ho občas udělá:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

Původně zaslal: Demo

Chlapci co Vam vadi na semlbábě a nákypu? Nemyslim to nejak osobne, jen by me to zajimalo.

to si taky počkám na odpověd,protože tyto jídla já rád. Doma nikdo nejí rýžový nákyp,ale mám hodnou tchýni:D,která mi ho občas udělá:D

Ja to taky rad papam, ale je spousta, ktery to jidlo nemusi, temto pokrmum a houskovym knedliku se rika mokra buchta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rád italskou kuchyni - ať již těstoviny, nebo pizzu. Z masa hodně ryby, pak často kuřecí, hovězí steak málo propečený (krvavý :) ). Obecně minimum omáček (nesnáším ty "klasické" české typu UHO), výjímka je svíčková a koprovka, ale jen párkrát do roka. Co do příloh preferuju zeleninu (dušenou nebo na másle), snažím se nežrat s*ačky typu hranolky či knedlíky (zase - výjímka párkrát do roka, třeba vepřová s knedlíkem a zelím). Co nejím v žádném případě je rajská (jak polívka, tak omáčka), syrová rajčata ale můžu v množství velkém. Pak také nemusím čínu, jen v nouzi.

Zajímavé téma, vzhledem k tomu, jak tristní úroveň stravování v ČR je... ;)

Ještě jen tak pro zajímavost, můžete uvést, co snídáte, kolikrát denně a jak často jíte - to dá docela dobrý obrázek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JA zjem vstko co nezje mna, ale zboznujem medium steak s lesnou omackou z Robinsona,

Co nemusim je Spenat, a vsetko co snim suvisi, a ziadne dary mora.....to ked zjem ,tak mam farbu ako ten spenat...akosy to moj traviaci trakt nedokaze prijat :D:D

ale inak spapam naozaj vsetko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Mám rád italskou kuchyni - ať již těstoviny, nebo pizzu. Z masa hodně ryby, pak často kuřecí, hovězí steak málo propečený (krvavý :) ). Obecně minimum omáček (nesnáším ty "klasické" české typu UHO), výjímka je svíčková a koprovka, ale jen párkrát do roka. Co do příloh preferuju zeleninu (dušenou nebo na másle), snažím se nežrat s*ačky typu hranolky či knedlíky (zase - výjímka párkrát do roka, třeba vepřová s knedlíkem a zelím). Co nejím v žádném případě je rajská (jak polívka, tak omáčka), syrová rajčata ale můžu v množství velkém. Pak také nemusím čínu, jen v nouzi.

Zajímavé téma, vzhledem k tomu, jak tristní úroveň stravování v ČR je... ;)

Ještě jen tak pro zajímavost, můžete uvést, co snídáte, kolikrát denně a jak často jíte - to dá docela dobrý obrázek ;)

:superTo je taky dobrý. Ještě jsem se chtěl zeptat. Jak se říká jiný kraj ,jiný mrav. V každém kraji se vaří vcelku jinak a scela jiné kombinace. Tak třeba u babičky ve Rtyni v Podkrkonoší,když přijedem,tak tam je třeba velmi známé jídlo řízek,h.knedlík a kyselé zelí(mnam). Když jsem toto povídal v Praze,tak hodně lidí na mě koukalo jak na blázna. Holt jiný kraj:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...