Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pneu 18"


M.a.R.i

Recommended Posts

Neválí se někomu doma pneu o rozměrech 18"? Chci si dávát na 405 215/35/18,ale na naších silnicích to bude docela sebevražda,tak bych rád zkusil i jiné rozměry pneu, než koupím nahoře zmíněné. Můžou být totálně slítaný, klidně ať z nich koukají dráty :), jde mi jen o to,abych je nazul a na zkoušku se zkusil s nimi projet, jestli budou škrtat. Nejlépe 205/40/18 či 215/40/18. Budu i vděčněj za nějakej nápad, kde pneu sehnat ( v JČ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, pneuservisy mě napadly, když nikoho neseženu,tak je zkusím objet,ale tam jsou schopný si říct i za nepoužitelný gumy 500...

Jsem měl doposud alu 7,5*16 ET18 nejdřív s pneu 205/55/16 ( o 18mm vyšší oproti originálním 185/65/14 ) a ty vepředu při plným rejdu pálily vnitřní blatník a vzadu škrtaly pak jsem nazul 215/40/16 ( o 9mm nižší než origo pneu ) a ty jsou bezproblému. Kola co si budu kupovat mají 7*18 ET 15. Takže to vychází že budou o 3mm zalezlejší dovnitř oproti 7,5x16 ET 18 a s pneu 215/35/18 budou o 5mm vyšší než origo pneu. Tak mě napadá,že by možná 215/40/18 neměl být problém,ale samozřejmě,je lepší to vyzkoušet v praxi.

Ty rozměry pneu jsem přepočítával zde http://www.tuning.sk/converter_wheels.php , možná je to jenom orientační

[upravil dne 13.2.2008 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

no, pneuservisy mě napadly, když nikoho neseženu,tak je zkusím objet,ale tam jsou schopný si říct i za nepoužitelný gumy 500...

i vic :mrk:D:D:D

edit: ted me napada - muzu ti pujcit 110/90/18" :myslim:mrk:D:D:D

[upravil dne 13/2/2008 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...