Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tyčky stabilizátoru-po x-té


bittnerj

Recommended Posts

Původně zaslal: bittnerj

prosím vás lidičky jak se na jízdě projevují špatné tyčky stabilizátorů krom toho že jsou slyšet při nerovnostech

a jaký máš problém na autě???já mám totiž taky malej problém a myslel jsem jestli to nejsou stabil.tyčky.mám pocit že nemám tak citlivé řízení.jakö by mě volant trošku plavat ale nevím nevím čím to muže být

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

Původně zaslal: bittnerj

prosím vás lidičky jak se na jízdě projevují špatné tyčky stabilizátorů krom toho že jsou slyšet při nerovnostech

a jaký máš problém na autě???já mám totiž taky malej problém a myslel jsem jestli to nejsou stabil.tyčky.mám pocit že nemám tak citlivé řízení.jakö by mě volant trošku plavat ale nevím nevím čím to muže být

No myslim, ze az tak citelne to nemoze byt... jedine, ze by si tam tie tycky vobec nemal, tak by bolo cosi citit...

Pokial ich tam mas, tak zle tycky len klepocu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

sice mam 205, ale měl sem promlácený silembloky stabilizatoru, a dosti značně to bouchalo, a nedrželo řízení ( jakoby to plavalo, vůle nebyla ) ale najednou auto někam trošku pozatočilo.. po výměně ok ( 1ks = 50kč)

tak to je fajn na to se podívám díky...jen mě tak napadlo máš tam posilovač řízení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

Původně zaslal: aaischa

sice mam 205, ale měl sem promlácený silembloky stabilizatoru, a dosti značně to bouchalo, a nedrželo řízení ( jakoby to plavalo, vůle nebyla ) ale najednou auto někam trošku pozatočilo.. po výměně ok ( 1ks = 50kč)

tak to je fajn na to se podívám díky...jen mě tak napadlo máš tam posilovač řízení?

posilovač nemam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: jakub106GTI

Původně zaslal: aaischa

sice mam 205, ale měl sem promlácený silembloky stabilizatoru, a dosti značně to bouchalo, a nedrželo řízení ( jakoby to plavalo, vůle nebyla ) ale najednou auto někam trošku pozatočilo.. po výměně ok ( 1ks = 50kč)

tak to je fajn na to se podívám díky...jen mě tak napadlo máš tam posilovač řízení?

posilovač nemam..

jen jestli v tom nebude nějaký rozdíl:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: jakub106GTI

Původně zaslal: aaischa

sice mam 205, ale měl sem promlácený silembloky stabilizatoru, a dosti značně to bouchalo, a nedrželo řízení ( jakoby to plavalo, vůle nebyla ) ale najednou auto někam trošku pozatočilo.. po výměně ok ( 1ks = 50kč)

tak to je fajn na to se podívám díky...jen mě tak napadlo máš tam posilovač řízení?

posilovač nemam..

jen jestli v tom nebude nějaký rozdíl:myslim

vizuálně co můžu soudit tak ne, ale nevim.. kazdopadne zespoda to sou takovy ty silembloky v kerejch je stabilizator uchycenej..

sou hned videt z pod auta

[upravil dne 14.2.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...