Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlava 605


Dress

Recommended Posts

Nevím, co přesně Tvé hlavě chybí, ale vím o maníkovi poblíž Poděbrad (konkrétně v Jičíněvsi - je to mezi Poděbrady a Jičínem), který hlavy zavařuje (nejdříve je rozřeže, pak v jakési lázni vyvaří prasklé části, dá nová sedla ventilů a celé to v ochranné atmosféře svaří dokupy. Dá Ti i tlakovou zkoušku a já mám zkušenost, že na dodávkové Mazdě mi hlava v pohodě vydržela 100 000 km, což vydržela i nová). Když bys ho v Jičíněvsi hledal, ptej se na vyvařování hliníkových hlav, jméno si bohužel nepamatuju, ale najdeš ho bez problémů. Každopádně to bude levnější než koupě nové palice, na 6-ti válec to musí bejt docela mazec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to prostě přivez, můžeme změřit tlak v chladícím systému, resp. vyloučit jiné příčiny a kdyžtak se hlava shodí, odstrojí a zaveze do svařovny. Ještě bude potřeba ji nechat srovnat, ale se řeší automaticky.

Dál je to na telefon, tady už nic nevyřešíme, zavolej kvůli termínu Valdovi Vašendovi 777116521.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolim si pochypobavat o tom, ze ta hlava bude praskla. Na trilitrove 605 jsem to jeste nevidel. Leda by nekdo jezdil bez vody.

Jestli je to ta zadni hlava, a nebo jen tesneni, tak mi nezbyva nez vam poprat mnoho stesti. Jo a bacha na retez, je tam takovy fajn sponer, tak at si nepridate praci.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...