Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Divné umístění zadních zástěrek (505)


Marcel505

Recommended Posts

Guest servisman

ne ale u sebe jsem několik až jsem je zkrátil o 2 cm a pak to šlo.To víš při couvání na chodník při parkování,ale už nám udělali širší cestu i místo na parkování jak má být

[upravil dne 12/2/08 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

ne ale u sebe jsem několik až jsem je zkrátil o 2 cm a pak to šlo.To víš při couvání na chodník při parkování,ale už nám udělali širší cestu i místo na parkování jak má být

[upravil dne 12/2/08 sarkomi]

Přesně tak jsem je na 309 urval. :(

Ale tohle na 505 je divné, tvé odůvodnění je dobré, ale nechápu styl proč to tak udělali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

na wartburgu jsem je mel zrovna tak. nic divneho mi na tom neprijde:myslim

jinak si matne vzpominam, ze na 309ce jsem pravou taky urval pri couvani na chodnik:super

[upravil dne 12.2.08 .mycTD]

Tohle je verze pro Švédsko, na francouzských verzích jsem nikdy zástěrky z výroby neviděl. A taky proto to možná má stěrače světel. ;)

No každopádně toto umístění zástěrek plní jen účel ochrany toho za mnou. Ale už to neochrání zadní kapsy před tím svinstvem co se na silnicích vyskytuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je verze pro Švédsko, na francouzských verzích jsem nikdy zástěrky z výroby neviděl. A taky proto to možná má stěrače světel. ;)

No každopádně toto umístění zástěrek plní jen účel ochrany toho za mnou. Ale už to neochrání zadní kapsy před tím svinstvem co se na silnicích vyskytuje.

Myslim, ze zadne zasterky su povinne. Ako teda policajtom vysvetlim, ze tie zasterky nemontovali seriovo??:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

Marcelků505. Co se Ti nelíbí na těch zástěrkách. Vždyt to vypadá pěkně. Vždy se mi moc líbili zástěrky,které byly delší a za jízdy pěkně plandaly:D.Ted co jsou ty tvrdé to není ono.:papa

No je mi to takový divný no.

Mě se taky líbí plandající zastěrky, ale snad podobné jako jsou na té 505 mám, a je to taková půl centimetrová guma, ta moc plandat nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...